Poprawność polityczna zwiastująca upadek Europy

Znakomita gra Diane Kruger, wczaśniej zagrała świetną rolę w The Bridge, serialu na podstawie "Most nad Sundem."- Bron/Broen. Wszystko byłoby świetne gdyby film był zgodny z prawdą, gdyby drążył rzeczywistość i pokazywał rozpaczliwe skutki zderzenia cywilizacji zachodu z islamem, bezpardonowo atakującym społaczeństwa Europy. Epokowe dzieło prof. Samuela Hungtingtona "Zderzenie cywilizacji" niestety obrazuje upadek Europy w początkowej fazie. Być może skutki imigracji są nie do odwrócenia, skoro ludzie sztuki zdradzili swoje korzenie i stworzyli fikcyjną rzeczywistość. Film z gatunku kina zaangażowanego ma wartość tylko gdy opowiada o faktycznych zjawiskach. np: muzułmańscy terroryści wysadzają dom nawróconego na chrześcijaństwo Turka, albo muzułmanie podpalają kościół i mordują księdza bo ten sprzeciwił się oddaniu świątyni muzułmanom e.t.c Można mnożyć przykłady z życia. Nie trzeba sztucznych wątków z neonazistami. Obecnie w Niemczech AfD dostaje wyższe poparcie nie dlatego że odnosi się do Adolfa Hitlera (Nie odnosi się i nie ma nazizmu w programie) ale dlatego że główne partie zniszczyły korzenie Niemieckiej kultury i wprowadziły obce kulturowo afrykańskie i islamskie elementy do dobrze zorganizowanego społeczeństwa. Film jest bezwartościowy, jest oparty o poprawność polityczną a nie o krytyczną analizę procesów zachodzących w społeczeństwie. Nagrody, które otrzymał wskazują na istotną polityczną zmianę pokutującą w elitach kulturalnych Europy. Ewidentnie kłamliwe produkcje są nagradzane w intencji upadku odwiecznych europejskich wartości.

8
 • Prawda, kolejnym przykładem jest "Ida"

 • Gdyby tak się skupić na prawdzie, to raczej polskie wojska bywają w krajach islamskich niż muzułmańskie wojska w Polsce. Zatem ten atak islamu na Europę jest dość mocno spowodowany ingerencją Europy, USA czy Rosji w Afryce i Azji.

  Neonaziści to rzeczywiście problem. Neonaziści odcięli się od korzeni i bezpardonowo atakują społeczeństwa Europy. Niszczą cywilizację i kino zaangażowane powinno podkreślać, że są powodem upadku.

  • Neonaziści to faktycznie problem, ale nie zauważyłem żeby podkładali bomby, czy zabijali w inny sposób cudzoziemców. W przeciwieństwie do isalmistów.

   • Doprawdy? W takim razie problem masz raczej z zauważaniem niż z cudzoziemcami.

    Ilu cudzoziemców, z wyszczególnieniem islamistów, przyłapałeś w Polsce ("zauważyłeś") na podkładaniu bomb?

    Kiedy ostatnio iracką armię (lub armię innego kraju muzułmańskiego) widziałeś w Polsce, a kiedy żołnierzy polskich oglądali ostatnio muzułmanie?

    Nie słyszałeś o IRA? Wstyd przypomnieć drugą wojnę światową, ale to powiesz, że dawno.

    Nie wdaję się tu w rozważania, czy czasem za ofiary wojny nie jest odpowiedzialna ta część świata, która się najbardziej do wybuchu wojny przyczyniła dostarczając broń różnym radykalnym ugrupowaniom, żeby obalać niewspółpracujących dyktatorów, których obściskiwano, gdy współpracowali. To już temat polityki i podejrzewam, że mogłeś go jeszcze nie zauważyć. Skupiłem się po prostu na mordowaniu. Bardzo łatwo zauważyć, że mordują ludzie o bardzo ograniczonych, ksenofobicznych poglądach. Nie wszyscy muzułmanie, ale ta część muzułmanów, która nienawidzi inności. Podobnie mentalność polskiego żołnierza pozostawia nieco do życzenia, o mentalności neonazistów nie wspominając. Byłoby wygodne związać mordowanie z kolorem skóry czy religią (gdy to inny kolor i inna religia niż własne), ale niestety motorem morderstw jest nienawiść, a tę (razem z różnymi szowinizmami i militaryzmem) polscy neonaziści reprezentują w tym samym stopniu co islamscy terroryści.

 • Słusznie.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: