In the Tall Grass

1 godz. 41 min.
4,9 22 595
ocen
4,9 10 22595
2 090
chce zobaczyć
{"rate":3.6666667,"count":3}
{"type":"film","id":744250,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/In+the+Tall+Grass-2019-744250/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu W wysokiej trawie
 • W wysokiej trawie to typowy telewizyjny horror klasy B, który stanowi obietnicę nastrojowego i zwodniczego kina grozy, ale ostatecznie nie potrafi tej obietnicy wypełnić. Intrygujący punkt wyjścia, świetnie – także za sprawą umiejętności operatorskich – budowana atmosfera niepokoju i zdezorientowania oraz szereg tajemnic to największe zalety filmu, który jednak wraz z rozwojem fabuły traci impet, a twórcy nie potrafią skutecznie podtrzymywać zainteresowania widza. Mimo to nie będzie wielką stratą poświęcenie tej produkcji kilkudziesięciu minut. Film posiada w zanadrzu kilka plusów, m.in. Patricka Wilsona.

  Cała recenzja: http://kulturacja.pl/2019/10/recenzja-filmu-w-wysokiej-trawi...

 • Azazell ocenił(a) ten film na: 3

  Recenzje_Simona A dla mnie to wielka kaszana. Jeden z najgorszych filmów od Netflixa. Szkoda czasu. Aż dziwne że Patrick Wilson zagrał w takim chłamie.

 • Azazell A jest jakis dobry film netflixa?

 • laszlo71 Roma, 22 lipca, Beasts of No Nation.

 • michax77 Beast of No nation lekka zamuła dla mnie. Rezty nie widzialem

 • laszlo71 Mother - świetny jest.

 • fizzlymike I am mother, poprawka.

 • fizzlymike Trzeba będzie dokończyć oglądanie, bo przerwałem jak usłyszałem modlitwę ojcze nasz...

 • laszlo71 https://www.filmweb.pl/ranking/netflix . Niektóre produkcje Netflixa mają noty powyżej 8.

 • krzysyek Tak samo jak avengers. Tylko ze ja mam 34 lata i juz dawno przestalem wierzyc w oceny na filmwebie. Mlodsze pokolenie dorwalo sie do klawiatury ;)

 • jk121 ocenił(a) ten film na: 7

  Recenzje_Simona tak to bywa z adaptacjami książek/opowiadań, że napięcie siada. opowiadanie bardzo mi się podobało, dlatego z przyjemnością obejrzę i porównam

 • fred610 ocenił(a) ten film na: 7

  Recenzje_Simona Nie kumam niskich ocen tego filmu, ale rozumiem, że w dużej mierze ocenili go widzowie nastawieni na lekką łatwą i przyjemną rozrywkę przy niedzielnym rosołku, dla których horror to hektolitry krwi, opętane dzieci, albo nawiedzone domy. W tym przypadku jesteśmy jednak zmuszeni do zaangażowania mózgu podczas seansu, a myślenie w trakcie oglądania filmów nie jest dziś niestety w cenie. Oczywiście nie twierdzę, że "W wysokiej trawie" to dzieło wybitne, ale jest w nim na tyle dużo wyczuwalnego niepokoju i psychologicznych rozkminek, że z mojego punktu widzenia zasługuje na mocną siódemkę (7).

 • lelemorele ocenił(a) ten film na: 7

  fred610 Zgadzam się! Dokładnie takie same mam odczucia.

 • Clarkson ocenił(a) ten film na: 5

  fred610 przepraszam, jakiego mózgu? xd
  Nie potrzebuję hektolitrów krwi, a nie spodobał mi się. Psychologicznych rozkminek nie uświadczyłem. W tym filmie nie ma treści. Jest jakieś przesłanie? Strasznie durna realizacja, przepraszam, ale szukanie głębi w "to jest kamień na środku" to już szycie. Konflikt Cala i Travisa zbudowany i obalony w 3 minuty, byle odbębnić.
  Nie neguję pomysłu, bo mi się spodobał, Realizacja idei średnia.
  Nieśmiertelni bohaterowie nie tworzą suspensu, tutaj "heroicznych powstań" było kilka.
  Te ludziki ze słomą na głowie i hieroglify, to takie "wstawki" bez historii. Pojawiły się, zajęły chwilę na taśmie i poszły. Tak jak motyw z telefonem. Durny. Jeśli ktoś sobie życzy, rozwinę.
  Ludzie poumierali, ktoś zjadł noworodka i stracił oko. Do tego nic nam nie każe się zastanowić dlaczego Travis się oparł tej mocy. No chyba, że weźmiemy pod uwagę najbardziej bardziej oczywisty powód: bo kończył się film.
  Średniak wg mnie. Ratuje tu cokolwiek aktor w roli Tobina i gra Patricka Wilsona. Reszta zrównała się z poziomem produkcji.
  pozdrawiam