In the Tall Grass

1 godz. 41 min.
4,9 22 623
oceny
4,9 10 22623
2 090
chce zobaczyć
{"rate":3.6666667,"count":3}
{"type":"film","id":744250,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/In+the+Tall+Grass-2019-744250/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu W wysokiej trawie
  • rupin ocenił(a) ten film na: 7

Możliwe , że niektórzy mnie tutaj zjedzą ;) trudno! ale jak dla mnie na prawdę fajnie zrealizowany film. Jak dla mnie zasłużone 7/10 . Bardzo dobre zdjęcia , muzyka ok , dobra gra aktorska . Fabuła wciąga . Zero nudy do samego końca.

• j3sion ocenił(a) ten film na: 6

rupin Niestety książki Kinga takie są, niewiele w nich sensu,zakończenia często z czapy.
    Książki nie czytałem ale film mi się podobał. Dla dociekliwych, jeżeli sądzicie że wszystko w filmie będzie wyjaśnione to się na to nie nastawiajcie.
    Zagmatwana fabuła to specjalność Kinga, film buduje napięcie przez pierwsze 15 minut potem już wiadomo co się dzieje.

• j3sion Co do czasami słabych zakończeń się zgodzę, ale zagmatwana fabuła bez sensu jako specjalność Kinga? Wtf, co za bzdury. Czytałem 30+ jego książek i nic takiego nie zauważyłem. Natomiast ten film jest na podstawie jego opowiadania, które napisał w kooperacji ze swoim synem, piszącym pod pseudonimem Joe Hill.

• lia_13 ocenił(a) ten film na: 9

celebes Hmmm, pomyślmy. Tak, bo To, Mgła, Carrie czy Lśnienie (żeby wymienić kilka tych najbardziej znanych), w ogóle nie były zagmatwane, a ich fabuły bardzo proste.

• lia_13 No tak, miały bardzo prostą fabułę i nie był zagmatwane. Tylko nie wiem czemu to piszesz sarkastycznie. Albo może mi się wydaje.

• per333 ocenił(a) ten film na: 4

lia_13 Mgła, Carrie, Lśnienie miały prostą fabułę. Widocznie mało czytasz, albo nie zaznajomiłeś się jeszcze z bardziej ambitną literaturą, choćby z klasyką europejską, rosyjską czy amerykańską.

• j3sion wiesz, zastanawiam się czy kiedykolwiek czytałeś Kinga? a jeśli czytałeś tomam radę już nie czytaj więcej, przeżuć się może na J. Papuzińską, J. Porazińską czy M.Kownacką ..... dobrze radzę.

• BROWAR_2 ocenił(a) ten film na: 6

j3sion Dla mnie 6/10. Rewelacji nie ma ale też nie jest to zły film. Oceniając sam film a nie porównanie do opowiadania. Nie ma tu żadnych potworów, krwawej rzeźni itd itp ale psychoza pozostaje. Trzeba to zrozumieć. Cóż, każdy ma swój gust.

• kini0 ocenił(a) ten film na: 7

rupin Też dałem 7, gdyż film wybija się klimatem ponad inne ekranizacje Kinga. Fajne zdjęcia i muzyka również na plus.
    - czekam na dobrze zrobiony Bastion . To byłby sztos ! :)

• elcrack1 ocenił(a) ten film na: 7

kini0 Dokładnie ta muzyka..

• conneryfan ocenił(a) ten film na: 6

rupin Ludzie wchodzą na pole wysokiej trawy i nie są w stanie się z niej wydostać.
    Horror z elementami sci-fi i psychologicznymi.
    Mieszanka horrorów Piąty wymiar (2009) i Lśnienie (1980), oczywiście gorsza niż oba filmy
    ale dla chcących nowego horroru jak najbardziej zjadliwa....