PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744250}

W wysokiej trawie

In the Tall Grass
4,9 25 882
oceny
4,9 10 1 25882
3,7 3
oceny krytyków
W wysokiej trawie
powrót do forum filmu W wysokiej trawie

Dobry film

ocenił(a) film na 7

Możliwe , że niektórzy mnie tutaj zjedzą ;) trudno! ale jak dla mnie na prawdę fajnie zrealizowany film. Jak dla mnie zasłużone 7/10 . Bardzo dobre zdjęcia , muzyka ok , dobra gra aktorska . Fabuła wciąga . Zero nudy do samego końca.

ocenił(a) film na 6
rupin

Niestety książki Kinga takie są, niewiele w nich sensu,zakończenia często z czapy.
Książki nie czytałem ale film mi się podobał. Dla dociekliwych, jeżeli sądzicie że wszystko w filmie będzie wyjaśnione to się na to nie nastawiajcie.
Zagmatwana fabuła to specjalność Kinga, film buduje napięcie przez pierwsze 15 minut potem już wiadomo co się dzieje.

j3sion

Co do czasami słabych zakończeń się zgodzę, ale zagmatwana fabuła bez sensu jako specjalność Kinga? Wtf, co za bzdury. Czytałem 30+ jego książek i nic takiego nie zauważyłem. Natomiast ten film jest na podstawie jego opowiadania, które napisał w kooperacji ze swoim synem, piszącym pod pseudonimem Joe Hill.

ocenił(a) film na 9
celebes

Hmmm, pomyślmy. Tak, bo To, Mgła, Carrie czy Lśnienie (żeby wymienić kilka tych najbardziej znanych), w ogóle nie były zagmatwane, a ich fabuły bardzo proste.

lia_13

No tak, miały bardzo prostą fabułę i nie był zagmatwane. Tylko nie wiem czemu to piszesz sarkastycznie. Albo może mi się wydaje.

ocenił(a) film na 4
lia_13

Mgła, Carrie, Lśnienie miały prostą fabułę. Widocznie mało czytasz, albo nie zaznajomiłeś się jeszcze z bardziej ambitną literaturą, choćby z klasyką europejską, rosyjską czy amerykańską.

j3sion

wiesz, zastanawiam się czy kiedykolwiek czytałeś Kinga? a jeśli czytałeś tomam radę już nie czytaj więcej, przeżuć się może na J. Papuzińską, J. Porazińską czy M.Kownacką ..... dobrze radzę.

ocenił(a) film na 6
j3sion

Dla mnie 6/10. Rewelacji nie ma ale też nie jest to zły film. Oceniając sam film a nie porównanie do opowiadania. Nie ma tu żadnych potworów, krwawej rzeźni itd itp ale psychoza pozostaje. Trzeba to zrozumieć. Cóż, każdy ma swój gust.

ocenił(a) film na 7
rupin

Też dałem 7, gdyż film wybija się klimatem ponad inne ekranizacje Kinga. Fajne zdjęcia i muzyka również na plus.
- czekam na dobrze zrobiony Bastion . To byłby sztos ! :)

ocenił(a) film na 7
kini0

Dokładnie ta muzyka..

ocenił(a) film na 6
rupin

Ludzie wchodzą na pole wysokiej trawy i nie są w stanie się z niej wydostać.
Horror z elementami sci-fi i psychologicznymi.
Mieszanka horrorów Piąty wymiar (2009) i Lśnienie (1980), oczywiście gorsza niż oba filmy
ale dla chcących nowego horroru jak najbardziej zjadliwa....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones