PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=257850}

Wakacje Jasia Fasoli

Mr. Bean's Holiday
6,7 79 383
oceny
6,7 10 1 79383
4,8 10
ocen krytyków
Wakacje Jasia Fasoli
powrót do forum filmu Wakacje Jasia Fasoli

tytuł piosenki

ocenił(a) film na 6

witam!
czy ktoś wie jaki jest tytuł piosenki oraz imię i nazwisko wykonawcy tejże piosenki, która leci w momencie kiedy Fasola pędzi na rowerze? :P z góry dziękuję...

mistrzu122

no własnie jak sie nazywa muza jak Jaś jedzie rowerem

Kinomaniak20

Tytuł piosenki to "I will survive" wykonawcy nie znam :P

ocenił(a) film na 5
mistrzu122

Ze zwiastuna? "Ain't No Mountain High" Diana Ross. Przynajmniej tak czytałem.

ocenił(a) film na 6
speiderman

chodziło mi o kawałek z filmu. ale dzięki i za ten tytuł :)

użytkownik usunięty
mistrzu122

witam!

A ja potrzebowałbym tytułu piosenki, podczas której Jaś tańczy na targu razem z tym chłopcem, którego tata nie zdążył na pociąg przez Jasia ;-) Chodzi o tką rapową muzę, akawałek tekstu leci mniej więcej tak: wonna fantastic, wonna bumbastic... Może ktoś zna tytuł?

Pzdr!

a czy to nie jest shaggy - boombastic?;p nie ogladalam filmu ale z tym mi sie odrazu skojarzylo;p i to idzie tak "I'm Mr. Boombastic say me fantastic (...)".Mam nadzieje ze pomoglam;p

misia

A jak sie nazywa ta piosenka w filmie co Jas Fasola jedzie na rowerze. Nie w zwiastunie tylko w filmie. Prosze o imie wykonawcy i tytul piosenki

ocenił(a) film na 6
mistrzu122

już znalazłem ten kawałek. wykonuje go zespół THE PRIMITIVES a tytuł piosenki to "CRASH" :)

mistrzu122

Primitives zrobił oryginał, a piosenka w filmie to cover, stworzony przez Matt-a Willis-a. Tytuł ten sam :)

hincu

jak ktos ma muze Boombastic czy moze wyslac na garfield15@o2.pl

Kinomaniak20

http://kroliczek29.wrzuta.pl/audio/3WE5UgipAI/dj_quicksiver_meets_shaggy_-_boomb astic_dj_quicksilver_remi

Prosze :D

ocenił(a) film na 7
hincu

A znacie może jakąś stronkę, na której mogę znaleźć tekst tej piosenki, a jeszcze lepiej tłumaczenie?
Szukałam na Google, ale jakoś nie mogę znaleźć :/
Byłabym wdzięczna :)

ocenił(a) film na 7
lunatyk_5

Chodzi mi o piosenkę "Crash" - tak dla jasności :]

lunatyk_5

A czy zna ktoś tytuł piosenki która leci na końcu filmu gdy litery lecą i śpiewa CHÓR.. wtedy chyba ufo zabiera jasia. Zna ktoś tą piosenkę z chóru?

ocenił(a) film na 7
Uzii

La mer - Charles Trenet za krótki <br/>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones