Odtwórz Zwiastun nr 1 2:29
Film

Secondhand Lions

2003 1 godz. 51 min.
7,6 11 239
ocen
7,6 10 11239
4 996
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"id":"39490","linkUrl":"/film/Wakacje+Waltera-2003-39490","alt":"Wakacje Waltera","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/94/90/39490/6941463.2.jpg"}
Nieśmiały dziesięciolatek spędza wakacje na farmie dziwacznych wujów.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Wakacje Waltera
Wakacje Waltera (2003) Zwiastun nr 1 2:29
Wakacje Waltera | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2003 | Film Akcja filmu osadzona jest w Teksasie, w latach sześćdziesiątych. Nieśmiały, introwertyczny nastolatek Walter zostaje zmuszony przez nieodpowiedzialną i chciwą matkę do spędzenia wakacji na farmie swoich podstarzałych ekscentrycznych krewnych - Gartha i Huba. Pod wpływem niesamowitych opowieści wujów o ich pełnej przygód młodości, chłopak zaczyna nabierać życiowej energii i pewności siebie.

Akcja filmu osadzona jest w Teksasie, w latach sześćdziesiątych. Nieśmiały, introwertyczny nastolatek Walter zostaje zmuszony przez nieodpowiedzialną i chciwą matkę do spędzenia wakacji na farmie swoich podstarzałych ekscentrycznych krewnych - Gartha i Huba. Pod wpływem niesamowitych opowieści wujów o ich pełnej przygód młodości, chłopak zaczyna nabierać życiowej energii i pewności siebie.

boxoffice
$47 902 566 na świecie
$42 070 939 w USA
$5 831 627 poza USA
budżet
$30 000 000
studio
New Line Cinema (przedstawia) / Avery Pix / David Kirschner Productions / Więcej...
data produkcji
2003
tytuł oryg.
Secondhand Lions
inne tytuły
Wakacje Waltera Polska
Stare lwy (alternatywna pisownia) Polska
Więcej...
Podczas dłuższych ujęć, kiedy widać farmę wujów Waltera, w tle widać nowoczesne zbiorniki wodne, które nie istniały w latach 60.
Walter zakłada Hubowi koc, kiedy ten lunatykuje nad stawem. W kolejnych ujęciach podczas ich rozmowy, położenie koca zmienia się.
Kiedy Hub bije się z chłopakami w barze, możemy zauważyć automat z logo Coca-Coli, które nie istniało w latach 60.
"Wakacje Waltera" to prosta, familijna opowieść i każdy, kto poświęci czas na jej obejrzenie, na pewno nie uzna go za zmarnowany. Jest to film o marzeniach, przyjaźni i ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 82%
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Polecam ten film każdemu!!

  JohnyWeed ocenił(a) film na 10

  Pierwszy raz udzielam się tu na forum, ale ten film jest rewelacyjny! Może i mało osób go oglądało ale uwierzcie mi 100 minut z życia wyjęte i uważam, że nie na darmo!

 • Niesamowity film.

  dorka82_2 ocenił(a) film na 9

  Jestem świeżo po seansie. Natknęłam się przypadkiem, tak sobie leciał i bardzo mnie wciągnął. Myślałam, że będzie dno, ale tak przyjemnego zaskoczenia się nie spodziewałam. Pochłonął mnie całkowicie. Piękny film. I dla kobiet i dla mężczyzn, bo jest o mężczyznach tak naprawdę. Polecam bardzo! Rękaw ... więcej

 • coś posobnego?

  Izabela727

  Zna ktoś jakieś filmy w podobnej tematyce?

 • Byłby dobry film, gdyby nie...

  M1aro ocenił(a) film na 5

  infantylne/baśniowe sceny, osłabiające dla mnie przekaz filmu. Można było stworzyć ekscentrycznych wujków, ale tu niestety zostali mocno przerysowani. Szczególnie Hub to taki "Książę z persji: Piaski czasu" tyle że bardziej bajkowy. Lub "Indiana Jones" w wersji dla dzieci. Scena z lwem ... więcej

  1
  • Polecam!

   maguma ocenił(a) film na 9

   Film zarówno dla młodych widzów jak i dla dorosłych. Nie nudzi, można się pośmiać i czasem wzruszyć. Postacie wujków genialne. Polecam :)

   4