PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=102170}

Wakacje rodziny Johnsonów

Johnson Family Vacation
5,7 4 461
ocen
5,7 10 1 4461
Wakacje rodziny Johnsonów
powrót do forum filmu Wakacje rodziny Johnsonów

Szkoda słów i czasu. Głupawy, murzyński humor zrozumiały chyba jedynie dla kolorowych.

cezarro

jeśli nie widzisz talentu, jaki ma Murphy to głęboko tobie współczuję.

ocenił(a) film na 3
Mothyff

Czego nie widzę?! Talentu?! Murphy i talent?! Proszę cię, nie żartuj:). Czasem chodzę z dzieckiem do ZOO. Widzę jaką radochę mają dzieciaki przed wybiegiem dla małp. Zupełnie jakby film z Murphym oglądały.

cezarro

i wszystkie małpy zgarniają po 100-200 nagród dla najlepszych aktorów ? zazdrość?
Kilkadziesiąt filmów, większość oceniona przez setki tysięcy widzów powyżej oceny 7.
Ech te polskie kompleksy.

Mothyff

i ie stawiaj takiego talentu przy jakimś Cubie który zagrał kilka marnych rólek i epizodów. Ja nie muszę chodzić z dzieckiem do zoo, wystarczy że przejdę się koło kamienicznych bram, i widzę jak leżą zarzygane polskie małpy. TO szczyt zezwierzęcenia..

ocenił(a) film na 3
Mothyff

Masz Murphych na wyciągnięcie ręki? To powinieneś być szczęśliwy. O ile dobrze rozumiem lubisz to beztalencie.

ocenił(a) film na 3
Mothyff

Też dostrzegasz tę niesprawiedliwość? Właśnie o to chodzi, małpom też się należy skoro dorównują Murphiemu. Co prawda nie widzę związku z polskimi kompleksami ale popieram.

cezarro

zabawny zakompleksiony mały rasista. smutno mi i przykro z twojego powodu. Taka zazdrość.
A zakompleksiony dlatego że nawet jednego takiego filmu nie zrobisz jak on, i stąd ta małomiasteczkowa polska nienawiść i zazdrość. Przełącz te wspaniałe komedia na seriale z tvn lub tvp i bądź dumną białą małpą.

ocenił(a) film na 3
Mothyff

O rany, żebyś się czasem nie zapowietrzył:)

cezarro

o rany jaki ty zabawny, jak małpka.

ocenił(a) film na 3
Mothyff

Wyluzuj chłoptysiu:), nie jesteśmy rodziną:).

cezarro

nie płacz chłopaczku, całe szczęście że nie jesteśmy, do prymitywia i tak się nie przyznaję.

ocenił(a) film na 3
Mothyff

No widzisz, już się zapowietrzasz:). Jeszcze chwila i się zaplujesz:). Luz synciu. Co ty molestowany przez tatusia byłeś, że jesteś tak niezdrowo podekscytowany?

cezarro

troll i prostak, szkoda czasu na takie prymitywa.

cezarro

molestowany to ty na pewno musiałeś być skoro dajesz po 8-10 oceny filmom o gejuszkach, kręci cię to, przyznaj?

ocenił(a) film na 3
Mothyff

Zabolało?:) No to z pretensjami do tatusia a nie do mnie:). To nie moja wina, że nie lubisz ludzi...siebie pewnie też nie, ale to da się wyleczyć. Nie trać nadziei.

cezarro

jesne tak bardzo zabolało że aż nie chciało mi się z tobą wczoraj gadać :) :) błehehe
ja nie lubię ludzi buhahaha (nienawidzisz około miliarda ludzi - rasy czarnej) i to ja nie lubię ludzi, no co za dekiel,
stać cię na cokolwiek mądrzejszego poza wyzwiskami rodem z przedszkola? czy denaturat pity z ojcem wypalił ci reszki maleńkiego mózgu?

ocenił(a) film na 3
Mothyff

Ja z twoim ojcem na pewno nie piłem więc coś pokręciłeś z tym dynksem:). Z bólem też pokręciłeś:), nie pytałem o tyłeczek tylko o duszę. Nie myl tych rzeczy:)

cezarro

aha rozumiem, dajesz tyłeczek a dusza i tak cię nie boli...przykro mi ;)

ocenił(a) film na 3
Mothyff

No właśnie o to chodzi, że nie rozumiesz:) i próbujesz maskować agresją braki intelektualne. Spoko chłopcze roztropcze. Mówiłem, że się zaplujesz:) cieniasku?!

cezarro

widzę prawda zabolała, dobrze ci tak tępawy dresiku, szydera z tępego trolla to agresja? aha dobrze wiedzieć....mam bekę z takich marnych typków, poplujesz się coś jeszcze?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones