PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=452084}

Wall Street: Pieniądz nie śpi

Wall Street: Money Never Sleeps
6,4 34 275
ocen
6,4 10 1 34275
5,8 10
ocen krytyków
Wall Street: Pieniądz nie śpi
powrót do forum filmu Wall Street: Pieniądz nie śpi

cz1 czy 2ga?

ocenił(a) film na 8

Nie chce mi się przeglądać tematów i nie wiem czy już porównywaliście obie części, jeśli
nie to która lepsza Waszym zdaniem?
Mi 1dynka podobała się bardzo.. po obejżeniu 2jki wyszedłem z kina naprawde
rozczarowany.. Po dwóch latach dałem filmowi kolejną szansę i naprawdę mi się spodobał.
Do dziś oglądałem go już kilkakrotnie. Za pierwszym razem drażnił mnie wątek rodzinny, ale
teraz jest dla mnie jasne, że Gordon miał wszystko zaplanowane od początku do końca i
naprawdę fajnie się to ogląda:D

aceventura666

W dwójce jest zbyt dużo emocji młodego LaBeouf a doświadczenie uczy że emocje w biznesie się nie sprawdzają

ocenił(a) film na 8
borsuk96

no tak... dlatego utopił całą premie.. (choć ostatecznie udało mu się pozyskać te 100mln jak by nie patrzec:D). Ale film nie miał być przecież instruktażem co w biznesie jest dobre a co nie...

aceventura666

Wczoraj dopiero zobaczyłem do końca i nie umywa się do pierwszej części.

aceventura666

czasem tak jest z filmami,że nie od razu się podobają.

aceventura666

Na porównywalnym poziomie. Zależy jednak co kto szuka i co kto znalazł w obu tych filmach.

aceventura666

Dla mnie jednak LaBeouf w tej roli to niewypał. Ktoś wyżej już wspominał że żądzą nim emocje, słabo wypada w tym aktorskim trójkącie. Czy naprawdę taki nierozgarnięty makler miałby szanse na roczne zarobki powyżej 1 mln dolarów?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones