PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=334999}
6,8 10 1 114310
4,9 14
ocen krytyków
Warcraft: Początek
Co wspólnego mają ze sobą miecz z "World of Warcraft" z plastikową zabawką dla pięciolatka? Wszystko – bo... czytaj więcej

Recenzje Użytkowników

Wiele dobrych blockbusterów pojawia się co roku w kinach. Wiele wielkich widowisk mogliśmy obejrzeć już nawet w tym roku. Wiele świetnych hitów jeszcze przed nami. Wszystko to jednak nicość. Bijcie pokłony, nadciąga "Warcraft". więcej
Fani efektów specjalnych! Tak, to was wołam! Zapraszam na "Warcrafta", dobre, przepełnione akcją i efektami widowisko, oparte na popularnej serii gier! więcej
Jako fan serii, począwszy od pierwowzoru, a kończąc na "Warcraft III: The Frozen Throne" jestem wysoce zniesmaczony produkcją. Choć oglądało się względnie przyjemnie, a film faktycznie zleciał mi bardzo szybko, to nie mogę powiedzieć, że jestem usatysfakcjonowany.  więcej
Mimo usilnych prób przedstawienia tej opowieści widzowi, który nie ma o niej pojęcia, Duncan Jones ostatecznie poległ. Scenariusz sprawia wrażenie pisanego na kolanie w rozpędzonym autobusie.  więcej