PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694864}
4,7 12 608
ocen
4,7 10 1 12608
3,8 6
ocen krytyków
Warsaw by Night
powrót do forum filmu Warsaw by Night

Dobre kino

ocenił(a) film na 7

Dobry, polski film bez słodzenia. Fajna fabuła, w większości filmu raczej bez nudy. Zwiastun w żadnym stopniu nie zdradza ani tego, co naprawdę zobaczymy w filmie ani zakończenia żadnej z historii bohaterek. Polskie kino ze znanymi twarzami nie musi być denne czy pretensjonalne. Tutaj mamy ciekawy scenariusz, dobre dialogi i ciekawe do przemyślenia kwestie czy całe historie bohaterów.

marcin_ru

No walseni same historie pozostawiają duży niedosyt!

ocenił(a) film na 7
nowinka_filmweb

No właśnie może o to chodzi, ja osobiście nie lubię mieć podanego wszystkiego na tacy :)

ocenił(a) film na 8
marcin_ru

Zgadzam się, film bardzo mi się podobał :) Nie wiem skąd taka niska ocena dla tego filmu.

ocenił(a) film na 7
marcin_ru

zgadzam sie calkowicie!

ocenił(a) film na 9
marcin_ru

Omal nie zrezygnowałem z obejrzenia tego filmu przez tak niską ocenę - zgadzam się, całkowicie niezrozumiała.
Film nie trzymający w nudzie, fabuła bardzo dobra i wciągająca, zdjęcia i muzyka majstersztyk. Naprawdę nie rozumiem takiej oceny.
Ktoś wcześniej zasugerował, że to może nie film slaby, tylko jego publika. Osobiście po zwiastunie spodziewałem się jakiejś komedii romantycznej - widocznie ludzie poszli z tą myślą na film, a wyszli z dramatu z prawdziwego zdarzenia.
Film zapadający w pamięć i zmuszający do myślenia - co mogło nie spodobać się społeczeństwu. Do tego wszystkiego pozostawia na długi czas w stanie refleksji i analizy - przede wszystkim swojego osobistego życiorysu.

Polecam jak najbardziej obejrzeć mimo niesprawiedliwej oceny. Nie pożałujecie.

ocenił(a) film na 1
marcin_ru

Bez nudy? Słabe to jak początek sezonu 21/22 Legii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones