PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=317089}
7,2 103 451
ocen
7,2 10 1 103451
6,8 25
ocen krytyków
Watchmen. Strażnicy
powrót do forum filmu Watchmen. Strażnicy

Według mnie to najlepszy film o superbohaterach jaki do tej pory widziałam.

ocenił(a) film na 8
Yurico

Coś w tym jest. Klimat, muzyka, bohaterowie. Wysoko postawiony poziom dla innych produkcji o tej tematyce. Kilka wątków aż prosi się o osobny film. Komiks równie świetny. Polecam fanom nie tylko superbohaterów.

ocenił(a) film na 9
Yurico

moze nie najlepszy ;] ale jeden z najlepszych filmow komiksowych.Jak dla mnie to jest film na Oscara a nie jak te dzisiaj Avengersi albo Ant Many film na raz i puzniej czlowiek zapomina.

Yurico

Ja bym nie powiedział, że to jest film o superbohater per se, jak te Avengersy czy inne Ligi Sprawiedliwości, a raczej dekonstrukcja tychże filmów. Prawdę powiedziawszy gdyby ten film wyszedł teraz, w samym środku tego natłoków filmów Marvela, jako taka odpowiedź i dekonstrukcja tego śmiesznego środowiska to sądzę, że były on o wiele lepiej przyjęty niż w 2009, gdzie w zapowiedziach spodziewano się, że to będzie taki typowy film o superbohaterach w kostiumach z majtkami na wierzchu walczących ze złem. A nie bardziej inteligentne kino.

ocenił(a) film na 9
Yurico

Tak, tak, rewelacyjne widowisko, a to dzięki zachowanemu klimatowi jak z rasowego kryminału.

użytkownik usunięty
Yurico

Zgadzam się - uwielbiam ten film!

ocenił(a) film na 8
Yurico

I masz rację. Nawet moja druga połówka chciała obejrzeć ten film drugi raz :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones