PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=506835}

Weekend with my Mother

Weekend cu mama
6,7 166
ocen
6,7 10 1 166
Weekend cu mama
powrót do forum filmu Weekend cu mama

Ciekawa fabuła, interesujące wykonanie, i przede wszystkim- piękny język ;-)
Porusza ważne kwestie dzisiejszego świata- wpływ uczestnictwa rodziców wyścigu szczurów na ich dzieci. Przyjemny dla oka, choć bolesny.
Warty obejrzenia!

ocenił(a) film na 5
ghunterpl

jak dla mnie lekka przesada. Scenarzyści chcieli chyba pokazać za dużo tych problemów.. (mamy środowiska ćpunów, organizacje dilerów, molestowanie, patologia w rodzinie, dzieci wychowujące się bez rodziców, pogoń za pieniądzem, zatracenie wartości rodzinnych, handel ludzkimi organami... I na pewno znajdzie się jeszcze trochę).

Jednak muszę przyznać, że film ma to 'coś', co sprawia, że te 1,5 godziny spędzone na jego oglądaniu nie jest czasem zmarnowanym...

Brawo za, (cytat w uogólnieniu): "Rumunia, Piękny kraj, Dobry do robienia interesów, Tam wszystko może się zdarzyć, Miejsce, gdzie spełniają się marzenia..." - od razu nasuwają się skojarzenia do filmu Hostel, a wyobraźnia podsuwa masę tzw. zakazanych rzeczy, które w kraju tak pięknym jak Rumunia zdarzyć się mogą...

Wielkie brawa za zakończenie (nic więcej nie zdradzę, obejrzyjcie sami) :P

ocenił(a) film na 9
kostekzary

Dokładnie ten cytat ("Rumunia, Piękny kraj, Dobry do robienia interesów, Tam wszystko może się zdarzyć, Miejsce, gdzie spełniają się marzenia...") sprawił, że "zachciało" mi się oglądać film, o którym myślałem, że będzie marną kopią Requiem :p A co do zakończenia to bardzo pozytywnie :) Nie spodziewałem się zupełnie :)

ocenił(a) film na 9
Akis

zgadzam się z powyższymi, z resztą to jeden z moich ulubionych filmów, niby nic nadzwyczajnego a jednak ma coś w sobie + świetna muzyka ;)
btw może posiada ktoś soundtracka? ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones