PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31093}

Wehikuł czasu

The Time Machine
6,8 40 305
ocen
6,8 10 1 40305
4,7 3
oceny krytyków
Wehikuł czasu
powrót do forum filmu Wehikuł czasu
ocenił(a) film na 10
Demolo

Podobna, jak nie powiem, że lepsza. Jak to wczoraj usłyszałam w nocy w RMF Classic to się rozryczałam momentalnie. Cudo :D

użytkownik usunięty
agnessailormoon

po pierwsze. Piszemy Avatar, nie Awatar.
po drugie. Chyba lepiej byłoby powiedzieć, że to "Avatar" miał podobną końcówkę do "Wehikuł Czasu", hmm? Bo raczej reżyser Wehikuł nie wiedział kilka lat temu, że za 8 lat powstanie film z podobną końcówką?

Widać znajomość filmu tych co piszą że Wehikuł ma podobne to i tamto do Avatara. Dla waszej wiadomości filmy przed Awatarem też kręcili :). ...Podobne do Avatara dobre dobre :)

użytkownik usunięty

Po drugie, to Awatar jest polskim tytułem Avatara.

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
agnessailormoon

jeśli chodzi o muzykę to gdyby wyłączyć ekran to praktycznie 100% by powiedziało, że leci Avatar.

ocenił(a) film na 7
Demolo

jak byście mieli tyle kasy co poszło na avatara to tez byście zrobili taki film....2 lata postprodukcji mówi samo za siebie...

Domis

ten film jest i tak rewelacyjny jak na możliwości lat w których był kręcony, jeszcze stawiano na fabułę a nie na efekty specjalne. Dziś niestety rangę filmu ocenia się po ilości efektów a nie koniecznie po rzeczywistej wartości filmu, nie liczy się ciekawy pomysł i wykonanie oraz gra aktorów. Byle śmieć (nie ujmując Avatarowi) z duża ilością efektów staje się hitem dla mas gdy naprawdę wartościowe filmy trafiają na "śmietnik" pamięci ludzkiej

Demolo

wg mnie dużo lepsze niż avatar. chciałabym to zobaczyć w 3D, albo 5D...

BloodyHello

a ja chciałbym zobaczyć co się działo dalej. Bo przy pomocy tej "pamięci fotonowej" można by otworzyć technologię sprzed katastrofy a co do tych podziemnych "ludzi" to zostali zniszczeni tylko na niewielkim fragmencie, a nie wszędzie, więc mogli by powrócić a wtedy można by się przed nimi bronić przywróconą technologią ;)

BloodyHello

Zgadzam się w 100% :)

ocenił(a) film na 8
agaszczescie20

Jeden z moich ulubionych filmów a główny aktor i filmowa
Mara razem byli znakomici. Tak zgodzę się, ze film robi duże wrażenie bardzo mi się podobał i nie rozumiem czemu takie słabe noty bo film był fenomenalny a ta muzyka bardzo piękna jak na te lata.

ocenił(a) film na 7
Demolo

To samo pomyślałem. Wiszące domy i ta muzyka, te chórki... Avatar.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones