PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=857506}
6,3 33 860
ocen
6,3 10 1 33860
5,4 41
ocen krytyków
Wesele
powrót do forum filmu Wesele

Muszę obejrzeć może dorówna jedynce bo to że Smarzowski samego siebie przebije mało prawdopodobne.

ocenił(a) film na 9
Koneser_Kielce

Cóż po zapowiedzi można wywnioskować, że film ma szanse odbić się echem, osobiście mi się podoba.

ocenił(a) film na 7
Krystian_Logicki

Idę do kina na ten film i sądzę że będzie dobry

Koneser_Kielce

Trzeba zobaczyć. Jednak z jednej strony wiadomo, że nie będzie to łatwy film, a z drugiej czeka się na premierę z niecierpliwością

ocenił(a) film na 7
Daria1983

Jestem ciekawy czym będzie różnił się od wcześniejszego Wesela

ocenił(a) film na 1
Koneser_Kielce

Gówno dla antysemitów.

Koneser_Kielce

Film o ludziach. Jacy potrafimy być. Ile nienawiści i złości w nas jest. Zobaczcie inne temety na tym forum. Mam wrażenie, że wielu komentujących gdy tylko mogło wrzuciło by wszystkich "lewaków" w ogień. Wszystkich tych co mają odmienne zdanie/wiarę/fryzurę trzeba się pozbyć ? Mnie też trzeba zabić, tylko dlatego, że film mi się podoba ?

ocenił(a) film na 8
Koneser_Kielce

To nie jest "dwójka", to nie jest kontynuacja Wesela z 2004. To inny film, a jedyną wspolną rzeczą jest samo Wesele. Niektore postacie są podobne, ale to ma tylko pokazać że lata lecą a ten naród nic się nie zmienia. Czy to 1941 czy 2004 czy 2021.

ocenił(a) film na 1
Koneser_Kielce

to się zdziwisz :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones