Odtwórz Zwiastun nr 1 2:23

Zobacz Wezwanie zwiastun

Film

The Calling

2014 1 godz. 48 min.
6,1 5 794
oceny
6,1 10 1 5794
2 111
chce zobaczyć
{"id":"715254","linkUrl":"/film/Wezwanie-2014-715254","alt":"Wezwanie","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/52/54/715254/7752773.2.jpg"}
Rozwiązując sprawę dziwnego morderstwa jednej z mieszkanek Fort Dundas, detektyw Hazel odkrywa coraz to nowsze fakty, które prowadzą ją do podobnych zabójstw.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Wezwanie
Zwiastun nr 1 2:23
Wezwanie - Zwiastun Nr 1  

Inspektor Hazel Micallef (Susan Sarandon) wiedzie spokojne życie ze swoją matką (Ellen Burstyn), jej środkami przeciwbólowymi i okazjonalnymi drinkami. Kiedy sprawdza, co słychać u chorego sąsiada, natyka się na makabryczne morderstwo, które wstrząsa jej spokojną egzystencją. Z pomocą kolegi detektywa (Gil Bellows) i właśnieInspektor Hazel Micallef (Susan Sarandon) wiedzie spokojne życie ze swoją matką (Ellen Burstyn), jej środkami przeciwbólowymi i okazjonalnymi drinkami. Kiedy sprawdza, co słychać u chorego sąsiada, natyka się na makabryczne morderstwo, które wstrząsa jej spokojną egzystencją. Z pomocą kolegi detektywa (Gil Bellows) i właśnie przeniesionego policjanta (Topher Grace) odkrywa serię podobnych zabójstw na terenie całego kraju. Gdy miejscowy ksiądz (Donald Sutherland), sugeruje powiązanie zbrodni ze starożytnym rytuałem, Hazel koncentruje się na poszukiwaniach religijnego szaleńca przekonanego, że otrzymał wyższe powołanie. Film, który powstał na podstawie powieści Inger Ash Wolfe, to podróż do mrocznego świata między wiarą a strachem.

na podstawie
studio
Stage 6 Films (przedstawia) / Breaking Ball Films / Killer Films / Więcej...
tytuł oryg.
The Calling
inne tytuły
Wezwanie Polska
Więcej...
Zdjęcia do filmu kręcono w Hamilton oraz Dundas (Kanada).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • bdb , jak zwykle znawcy sa "rozczarowani"

  mlecz

  film ok polecam

  11
  • 7/10

   welna23 ocenił(a) film na 7

   Solidne kino.Bardzo dobry , klimat oraz narastające napięcie pozytywnie wpłynęło na ogólną końcową ocenę. Polecam.

   10
   • taki sobie

    przemekkupiec ocenił(a) film na 5

    Dla mnie filmik taki sobie. Niby ciekawy pomysł, dobra obsada ale oglądając cały czas odnosiłem wrażenie, że wszystko to już gdzieś widziałem. Historia niestety także przewidywalna. Film ogólnie zły nie jest, ogląda się dobrze ale spodziewałem się czegoś znacznie lepszego.

   • Dobry film - polecam

    Maggie1980 ocenił(a) film na 7

    Ma swój klimacik - akcja toczy się w małym miasteczku, zimą ... Może nie ma tu strzelaniny i efektów specjalnych ale ja nie tego w filmach szukam;)

    4
    • fotoshop

     Corrolek

     Filmu jeszcze nie oglądałem,ale zadziwiające,jak można z prawie 70 letniej Susan na plakacie zrobić trzydziestoparoletnią babkę. Wszędzie ten fałsz

     2