PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809085}
7,2 16 994
oceny
7,2 10 1 16994
6,7 18
ocen krytyków
Whitney
powrót do forum filmu Whitney

Kolejne podejście

ocenił(a) film na 8

Oglądałam kilka dni temu dokument o Whitney z 2017 roku ale mnie jakoś nie porwał, sądząc po trailerze ten zapowiada się obiecująco

Uniela

pamiętam jej piosenki i aż łezka się kreci w oku, chętnie zobaczę film o wielkiej Whitney

Uniela

Jej piosenki są wieczne. Mam nadzieję, że po filmie będzie jeszcze więcej fanów Whitney.

ocenił(a) film na 8
Daria1983

Aj wil olwejs low juuuuuu

Uniela

zobaczymy jak to wyjdzie po premierze, wolę nie oceniać po samym zwiastunie

Martarut

No właśnie często jest wielki szum koło filmu a na koniec okazuje się lekkim poślizgiem. Też nie oczekują zbyt wiele ale mam zamiar iść i jak się okaże, że przypadnie mi do gustu to będę zachwycony.

friendsf3ev4

Dokładnie. W tym przypadku co prawda jeszcze zachęcający jest reżyser filmu, no ale zobaczymy.

Uniela

czyli nie oglądałaś filmu, i już to oceniłaś?

xjola

Uniela napisała swój komentarz długo przed wystawieniem oceny (komentarz - 18. lipca, ocena filmu - 5. lipca). Filmweb z automatu okrasza napisany wcześniej przez użytkownika komentarz oceną wystawioną później. Rada na przyszłość: wystarczy wejść na profil osoby, której komentarz komentujesz i porównać datę wystawienia oceny temu konkretnemu filmowi z datą komentarza.

ocenił(a) film na 8
gosialek_2

gosialek_2 dziękuje za wsparcie :) trochę nie rozumiem o co chodzi, bo w komentarzu odnoszę się do zupełnie innego dokumentu o Whitney z 2017 roku...

Uniela

Ja byłam naprawdę miło zaskoczona tym filmem. Świetnie zrealizowany. Teraz bez przerwy jej słucham

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones