PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726430}

Who Am I. Możesz być kim chcesz

Who Am I - Kein System ist sicher
7,7 54 534
oceny
7,7 10 1 54534
Who Am I. Możesz być kim chcesz
powrót do forum filmu Who Am I. Możesz być kim chcesz

7/10

ocenił(a) film na 7

Ogólnie przez cały seans był to dla mnie film na bardzo mocną 6... Jednak ze względu na końcówkę postanowiłem dać ocenę wyżej. Boże już dawno mnie tak nie oszukali... super naprawdę fajnie to wymyślili... Polecam gorąco !

reptile2006

Mam dokładnie takie same odczucia ;) Chciałam dać 6, ale później mnie zaskoczył ;)

reptile2006

Ja to samo... Cały czas tylko myślałam nad tym, że strasznie "zamerykanizowany" - te wyskakujące okna na komputerach, przyciemniona kolorystyka, te imprezy no i te "spotkania" tych hakerów, wszystko aż za bardzo śmierdziało Ameryką :P ale ogólnie film bardzo mi się podobał, a ta końcówka po prostu mistrzostwo! Człowiek myśli, że wie jak się to skończy, po czym wszystko idzie w innym kierunku, znowu się myśli, że się wszystko wie i potem znowu wychodzi co innego :) fajnie to zrobili, bo film nie jest przewidywalny :)

ocenił(a) film na 7
reptile2006

Całkowicie się zgadzam. Końcówka mnie rozwaliła

ocenił(a) film na 7
reptile2006

jw.tyle tylko ze zmienilbym koniec,skrocil do sceny na statku,aby pozostawic watpliwosci czy to byl przekret czy naprawde byl chory.Ale i tak film dobry,glowny aktor przypomina mlodego Edwarda Nortona.

ocenił(a) film na 9
drsmierc

Końcówka wgniata w fotel :D zaskoczenie dlatego zasługuje na 9 a może nawet na 10.

ocenił(a) film na 7
karol10104

Tak ale jak wczesniej mowilem bez sceny na statku bylaby o niebo lepsza.

ocenił(a) film na 9
drsmierc

A według mnie z nią było świetnie :)

ocenił(a) film na 8
drsmierc

bo to scena jest własnie finalnym rozwiązaniem

drsmierc

To nie mógł być przypadek.

ocenił(a) film na 7
reptile2006

fakt, za końcówkę i zaskoczenie mnie mają +1

ocenił(a) film na 6
reptile2006

u mnie podobne odczucia, z tym że z mocnej 5 za końcuwke daje 6

ari78

Ty niestety za końcówke dostajesz 1 :/

ocenił(a) film na 6
Saltox

upss! Faktycznie zle napisałem :( ale kto się czasem nie pomyli, prezydent napisał z błędem, to zwykły zjadacz chleba też może.

ocenił(a) film na 6
reptile2006

Zgadzam się ,końcówka zaskakująca,tylko aż do przesady to wszystko wymyślili,więc pozostanę przy ocenie na mocne 6. ;)

ocenił(a) film na 8
reptile2006

Mnie również końcówka powalila :-) trzeba było być mocno skoncentrowany żeby to załapać :-) I to wyróżnia te produkcję :-)

ocenił(a) film na 9
reptile2006

To prawda zakończenie to totalne pranie mózgu i udało im się to perfekcyjnie.
https://maritrafilms.blogspot.com/2016/08/who-am-i-mozesz-byc-kim-chcesz-2014.ht ml

ocenił(a) film na 7
reptile2006

Ogólnie przez cały seans był to dla mnie film na bardzo mocną 6... Jednak ze względu na końcówkę postanowiłem dać ocenę wyżej. ... Polecam !

ocenił(a) film na 10
reptile2006

Powiedzcie mi, jak to jest, że podoba wam się film, a wy myślicie o 6.. 7.. czemu ja każdy film oceniam na 10 albo 9 w zależności czy był taki, że "ohooh mój przyjaciel musi go zobaczyć, czy po prostu "fajny", bo o to chodzi, aby był fajny, więc skąd wy bierzecie niższe oceny? ;D

ocenił(a) film na 7
kkzz23

Na 10 czy 9 potrzeba czegoś więcej... film musi zachwycić a nie tylko się podobać i być fajny... musi wstrząsnąć widzem, poruszyć go, być zapamiętanym na zawsze, chcemy do niego wracać nie raz i nie dwa razy.
Z filmów, które wyświetlają mi się, że oglądałęś... nie widzisz różnicy między Ant-Manem a Incepcją czy Nietykalnymi ? pierwszy jest kapitalnym filmem rozrywkowym, przyznaję... świetnie to się ogląda... ale Incepcja czy Nietykalni to dzieła sztuki... coś po sobie pozostawiają, zmuszają do myślenia, przetrawienia tego co się właśnie zobaczyło...

ocenił(a) film na 8
reptile2006

Nie sądzicie że całość wzorowana jest nieco na "Fight Club". Jedynie tematyka jest inna ale klimat, finałowy motyw, i gość będący niemiecką kopią Edwarda Nortona to esencja wyżej wspomnianego filmu.

ocenił(a) film na 9
Rahabiel

Prawdopodobne. Na ścianie w pokoju gł.bohatera widi placat, a raczej wyrażny napis Fight Club, może to sugerować mrugnięcie okiem reżysera i zaznaczenie, czym się inspirował.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones