PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726430}

Who Am I. Możesz być kim chcesz

Who Am I - Kein System ist sicher
7,7 54 543
oceny
7,7 10 1 54543
Who Am I. Możesz być kim chcesz
powrót do forum filmu Who Am I. Możesz być kim chcesz

8/10

ocenił(a) film na 8

Jak dla mnie bardzo dobry, aż dziw, że to dojcze wyprodukowali...

ocenił(a) film na 7
makr

Jak widać potrafią robić nie tylko dobre samochody.

ocenił(a) film na 9
makr

Reżyserem oraz scenarzystą jest Szwajcar :P

ocenił(a) film na 10
Kubusiekk

Szwajcar, który w Szwajcarii tylko się urodził, a wychował się i mieszka w Niemczech. W dodatku ma turecko-rosyjskie korzenie. Tak gwoli ścisłości.

ocenił(a) film na 9
makr

Ja też byłem sceptycznie nastawiony do tej produkcji z powodu pochodzenia tego filmu, ale jak widać, zrobili niezłą robotę.
https://maritrafilms.blogspot.com/2016/08/who-am-i-mozesz-byc-kim-chcesz-2014.ht ml

użytkownik usunięty
makr

Kraj, który dał światu Herzoga, Wendersa, Langa, Murnaua, Schlondorffa...
Rzeczywiście. Kto by się spodziewał, że Niemcy potrafią robić filmy?

ocenił(a) film na 8

Film fajny ale jedna jaskółka wiosny nie czyni

Inteligentne.
Dzięki za wpis, poprawił mi humor :)

ocenił(a) film na 9
makr

Dokładnie tak. Największe zaskoczenie tego filmu to to, że zrobili go Niemcy. Wciągający z zaskakującym zaskoczeniem. Jestem pod wrażeniem.

makr

Sam nigdy nie kojarzyłem Niemców ze świetnymi filmami(zastrzegam, że totalnie nie uznaję się za kinomana czy gościa znającego się na szeroko pojętej kinematografii). Ale ostatnimi czasy odkryłem kilka niemieckich produkcji i jestem oczarowany. Cholernie polecam "Dark" Netflixa, niemiecka produkcja, fenomenalny serial, a skoro Who Am I Ci się spodobał to mylę, że to też trafi w gust :)

miXUE

Popieram.
Też od razu pomyślałam o serialu DARK, zrobił na mnie duże wrażenie, oczarował na długo.
Teraz z przyjemnością zabiorę się za ten thriller.

Niemieckie produkcje coraz bardziej wchodzą do gry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones