PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486639}
6,8 179
ocen
6,8 10 1 179
Whore
powrót do forum filmu Whore

Skoro film ma ocenę bardzo dobrą, to kto i gdzie go obejrzał? Jeśli można proszę o namiary. A jeśli nikt go nie oglądał to za co ta ocena, za plakat... ?

użytkownik usunięty
agnes_5

podpisuję się pod tym

agnes_5

doskonały film 10/10

użytkownik usunięty
choojniak

to gdzie go widziałeś,co?

ja próbowałam go znaleźć na chomiku, ale tam wyskakuje tylko nałożnica diabła i jakieś inne whore, ale to nie to

Angela4b

no i co znalezliscie to ?

damian252

Ja po paru dniach szukania, poddałam się... Ale jak ktoś się nie dał i szukał az znalazł to proszę o namiary:)
pozdrawiam

agnes_5

myślę że ktoś kto dodawał ten film pomylił pisarza Thomasa Dekkera(1572 –1632) który napisał The Honest Whore.??a może to film na podstwie tej sztuki?
bo informacji o filmie nie ma za wiele. plakat jeden i więcej nic, niemożliwe zeby filmu nie było w sieci...

frea

"niemożliwe zeby filmu nie było w sieci..."
Haha, nie wszystko jest w sieci, a zapowiada się na to, że będzie jeszcze mniej.
Zacznijcie kupować oryginały (chociaż od święta) zamiast biadolić.

emjazz

poje,,,,, c ja sie zastanawiam nad zrezygnowaniem z neta własnie dlatego ze jest coraz mniej ;] , na chu...j komu internet jak nic niema za darmo tylko ciągle płać ,płać i płać , je...c ich nie będe płacił :P olać internet ;D

emjazz

ja mogę zapłacić, tylko pokaż mi ten film do pobrania i opłaty :D

frea

jeśli czegoś niema w sieci to znaczy że straszna siara to jest nie godna sieci to już na pewno nie godne kupienia :D

frea

Cześć nie wiem czy ktoś jeszcze ściga ten film ale znalazłam jakiś dziwny urywek ale nie stety nie dadzą mi go tu zainstalować:/