PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740444}

Więzień labiryntu: Lek na śmierć

Maze Runner: The Death Cure
6,6 65 106
ocen
6,6 10 1 65106
4,5 4
oceny krytyków
Więzień labiryntu: Lek na śmierć
powrót do forum filmu Więzień labiryntu: Lek na śmierć

Będzie 4?

ocenił(a) film na 9

Myślicie że będzie kolejna część? Według mnie Ci wszyscy "poparzeni" będą szukać leku a ostatnia scena filmu gdzie Thomas trzyma to w ręce wygląda jak by miał być ciąg dalszy.

ocenił(a) film na 10
zuzia_kuziak

Bardzo bym chciał kolejną część :)

ocenił(a) film na 8
WODNICZEK000

Nie. Taka część nie ma sensu, bo nawet nie ma od czego zacząć no i już za bardzo by to odbiegało od książki

Ettarie

Już tak bardzo odbiega od książki ze chyba więcej się nie dało...

ocenił(a) film na 8
MisiekGC

Będzie 4 część która nawiązuje jak doszło do tej zarazy, to co było przed labiryntem. A wiadomo to po tym ze jest 4tom książki

fifak64

Jest 4 i 5 cześć mam nadzieję że wyjdą też w postaci filmu

agata_glaszczka

Część 4 i 5 jest fajna, ale oby ich nie robili, bo jak patrzę na część 2 i 3 to aż mi się chce rzygać. Próby ognia i lek na śmierć jako film technicznie były dobre ale jeśli chodzi o fabułę to jest dno i wodorosty. Z książką mają wspólny tylko tytuł i parę malutkich wątków.

fifak64

Ale tomów jest 5

zuzia_kuziak

Bęzie film ale opowie on wydzrzenia 13lat wcześniej,niż tohomas trafił do l

zuzia_kuziak

co ty mówisz wgl zuzia_kuzak jak niby poparzeni mają szukać to są bez umysłowe potfory coś typu zombie

ocenił(a) film na 9
dragon1337

Napisałam to tak dawno że nawet nie pamietam o czym był ten film XDD

zuzia_kuziak

Tak tak kłam

ocenił(a) film na 10
zuzia_kuziak

Wiem że odkopuje temat sprzed lat ale powstanie 4 i 5 gwarantuje , seria przynosząca dochodu będzie kontynuowana. Oczywiście będą to 2 prequele więzień labiryntu 4 i 5 .Będą nowo protagoniści bo to prequele ,wydarzenia przed oryginalna trylogią, kontynuacja szybko nie powstanie ale typuje że przed 2030 mogłaby powstać ponieważ jest niezdecydowanie może nawet zapowiedzą w 2023 .Trudno powiedzieć . Ale powstaną jest na to więcej niż 50% szans .

WYDRA_GAMING

No tak bo ja bardzo chce czekać jeszcze 10 lat aż wyjdą te filmy.
Najpóźniej zakładam że wyjdą 4- ten rok albo następny a 5 pewnie w 2025

WYDRA_GAMING

Więcej nic 50 procent szans a reżyser powiedział że nie

WYDRA_GAMING

Są jeszcze dwa tomy opowiadające co się działo przed labiryntem i chwilkę po ale jak dla mnie nie będzie czwartej piątej części dlatego że seria już powoli odbiega trochę od książki a po drugie wypuszczenia ostatniej części no prawie 5 lat a w świecie filmowym jest to dużo zdarzają się sytuacje gdzie podkopują filmy sprzed paru lat ale wydaje mi się że nie zrobię tego w tym wypadku mimo tego że film przynosił bardzo dużo pieniędzy to jeżeli powstanie to powstanie prequel i sequel i wydaje mi się że będzie pod inną nazwą dlatego że jak już mówiłem odbiega od książki sytuacja która się wydarzyła w trzeciej części i co by trzeba było zrobić żeby wrócić do książki w czwartej i piątej części ale reżyser odpowiadając na to pytanie wywiadzie czy powstanie kolejna część nie powiedział że nie ale również jej powiedział że tak

ocenił(a) film na 10
Tymek_350

Ja myślę że zrobią na przełomie tych paru lat nie potrzebujących tamtych aktorów do tych 2 prequeli , mało tego wychodzi książka mazecutter czyli więzień labiryntu 4 i będzie opowiadać co się dzieje na wyspie , są 2 opcje prequel albo sequel , a patrząc na to jak Hollywood lubi odgrzewać filmy to bym był przekonany że powstanie kolejna część ale nie jak ktoś pisał że w 2024 tylko później o wiele później

zuzia_kuziak

Następna część będzie o tym co się działo przed kataklizmem i chwile po .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones