PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740444}

Więzień labiryntu: Lek na śmierć

Maze Runner: The Death Cure
6,6 65 165
ocen
6,6 10 1 65165
4,5 4
oceny krytyków
Więzień labiryntu: Lek na śmierć
powrót do forum filmu Więzień labiryntu: Lek na śmierć

UWAGA SPOILER

Ściągnęłam aplikację fandom TMR. Fandom jest międzynarodowy, a w niektórych krajach była już premiera. Była tam wypowiedź osoby, która już widziała film. I niechcący przeczytałem zdanie: "NEWTS DEATH WAS HORRIFIC.". To znaczy, że NEWT JEDNAK UMRZE. Ja nie chcę, żeby umierał...

ocenił(a) film na 8
Kleo213

Dla mnie też to cios, najlepsza postać, zupełnie nie rozumiem dlaczego go zabili i w książce i w filmie :/ najlepszych postaci się nie zabija... dużo ludzi go lubi.

Ettarie

Też żałuję, ale w sumie to część charakteru Newta, że wybrał śmierć...

ocenił(a) film na 8
Kleo213

w książce. w filmie chyba nie

Ettarie

W filmie bardzo zmienili jego charakter. Jak dotąd... na gorsze. Chociażby w drugiej części. Nawet gdyby akcja ratowania Minho nie miała najmniejszych szans, "książkowy" Newt byłby w stanie za niego zginąć. W filmie próbował wybić to Thomasowi z głowy. Mam nadzieję, że w trzeciej części reżyser trochę naprawi jego reputację...

ocenił(a) film na 8
Kleo213

Hmm, książki też przeczytam... Ale w filmie wydaję się być złotym chłopakiem tak czy siak

Ettarie

To po przeczytaniu książek zobaczysz, że cytat "Not angels have wings" jest jak najbardziej odpowiedni. Jeśli polubiłaś go po filmie, to w książce co stronę będzie napad fangirlu :-) Polecam książki

ocenił(a) film na 8
Kleo213

Nie jestem nastolatką, żeby mieć napady fangirlu. :)

Ettarie

Ja też nie, ale moja młodsza kuzynka miała, sama widziałam i wyglądało to trochę śmiesznie :-D

ocenił(a) film na 7
Kleo213

Naprawił ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones