PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724371}

Więzień labiryntu: Próby ognia

Maze Runner: The Scorch Trials
6,5 130 372
oceny
6,5 10 1 130372
4,6 7
ocen krytyków
Więzień labiryntu: Próby ognia
powrót do forum filmu Więzień labiryntu: Próby ognia

Chwilami jak horror

ocenił(a) film na 8

Ostrzeżenie dla wrażliwych: co jakiś czas naszych bohaterów ganiają zmutowani ludzie-zombi. Niespodziewanie wyskakują zza winka i ryczą na całe gardło. Oczywiście śnili mi się po filmie całą noc. Thomas i spółka lezą tam gdzie nie trzeba i oczywiście spotykają tam tych "milusińskich".

Oprócz tego film bardzo dobry. Zdecydowanie lepszy niż pierwsza część. Dużo zwrotów akcji, fajne efekty. Miejscami trochę naciągany, ale przecież po to idzie się na taki film do kina.

Średnia wieku na sali kinowej w dniu premiery ok. 30 lat o.O Spodziewałam się sali pełnej nastolatków.

użytkownik usunięty
SylverKa

witaj w klubie. Też się przestraszyłem w scenach z Zombie. I też mi się śniły całą noc. O dziwo u mnie też mało nastolatków.

użytkownik usunięty

To o której godzinie Wy byliście W kinie ?
U mnie w sali było mnóstwo nastolatków. BYŁ tylko JEDEN DOROSŁY .☺

użytkownik usunięty

ja byłem o 18:45 :D

użytkownik usunięty

a jak ci się film podobał?

użytkownik usunięty

Wszystko zostało świetnie zrobione lecz z książki zostało mało co . Już się nie mogę doczekać lęku na śmierć. ☺☺☺

użytkownik usunięty

no lek na śmierć będzie najlepszy. Ciekawe czy podzielą na dwie części. I czy zombi spotkają?


Wiesz że 10 listopada wychodzi prequel więźnia labiryntu?

użytkownik usunięty

Gdzieś czytałam że reczej nie podzielają leku na dwie części.

Taaa . Jam mam wersję po angielsku w domu i teraz czekam na polskie wydanie . ☺

użytkownik usunięty

może i dobrze że nie podzielą, za dużo i tak chyba pozmieniali. Co do prequela powiedz mi czy on jest o tym wirusie co ludzi mutuje? i ciekawe czy też będą prawa do adaptacji :)

użytkownik usunięty

Prequel opowiada o tym jak to się stało że ziemia jest tak zniszczona . Mniej więcej ☺☺☺

użytkownik usunięty

http://moviepilot.com/posts/2015/04/18/the-death-cure-maze-runner-3-split-into-t wo-movies-2868986


ja znalazłem info z kwietnia ale :)

użytkownik usunięty

Akceptuj zaproszenie .☺

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones