PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724371}

Więzień labiryntu: Próby ognia

Maze Runner: The Scorch Trials
6,5 130 399
ocen
6,5 10 1 130399
4,6 7
ocen krytyków
Więzień labiryntu: Próby ognia
powrót do forum filmu Więzień labiryntu: Próby ognia

nieporozumienie...

ocenił(a) film na 1

Ten film był katastrofą. Nie wiem o czym reżyser myślał tworząć go. Po pierwsze Streferzy nie uciekli z bazy tylko zostali poddani kolejnej próbie i wysłani przez DRESZCZ na pustynię, a ich zadaniem było dotrzeć do bezpiecznej przystani. Po drugie Teresa została odzielona od swojej grupy, a jej miejsce zajął Aris (chłopak z grupy B, w której oprócz niego były same dziewczyny). Teresa i Tomas ponownie spotkali się na pustyni w chatce i w górach. Była ona z grupą B i porwała Tomasa w celu jego zabicia. Po trzecie Jorge (nie wiem czy dobrze napisałam) był młodym chłopakiem, a nie dorosłym mężczyzną. Po czwarte temperatura na pustyni była wysoka, a światło słoneczne tak rażące, że Streferzy musieli zakrywać się prześcieradłami żeby przez nią przejść. Końcówka filmu była kompletnym nieporozumieniem. Mihno nie został porwany przez DRESZCZ. Grupa A i B dotarły do bezpiecznej przystani, która okazała się patykiem wetkniętym w piach. Na miejscu zostali zaatakowani przez dziwne stwory. Ci którzy przeżyli trafili na górolot DRESZCZU. Długo można wymieniac niedorzeczności w filmie, ale właśnie te najbardziej rzucają mi się w oczy. Po końcówce filmu wnioskuję, ze 3 część też nie będzie dobra, ponieważ nie da się naprostować takich błędów.

ocenił(a) film na 8
kasiaa1996

To jest aż taka ważna nowina by zakładać 5 tematów?

ocenił(a) film na 1
paula0fm

nie zakładałam 5 tematów tylko jeden, nie wiem dlaczego jest ich az 5...

użytkownik usunięty
kasiaa1996

zmierzch oceniłaś na 10 to dopiero nieporozumienie...

ocenił(a) film na 4
kasiaa1996

Popieram

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones