PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609757}

Więzień labiryntu

The Maze Runner
7,0 214 661
ocen
7,0 10 1 214661
5,0 14
ocen krytyków
Więzień labiryntu
powrót do forum filmu Więzień labiryntu

Ja to chociaż maczetę bym ze sobą brał.No i oczywiście zbudował bym drabinę mając tyle materiału....No ale to ja. :p

ocenił(a) film na 7
NastyMosquito

Brawo Ty !!!

ocenił(a) film na 5
videomax

Brawo Ja!! :D

ocenił(a) film na 7
NastyMosquito

hłe hłe ;)

NastyMosquito

Jak pójdziesz do lasu i zbudujesz ponad 20 metrową drabinę z gałęzi, a póżniej ją podnieśiesz i wejdzisz po niej, przyznam ci rację.
Do tego czasu nie wypisuj dennych komentarzy na tematy, o których nie masz pojęcia!

ocenił(a) film na 5
ordyn

Z tobą dałbym radę dźwignąć taką drabinkę ;)Lets goł ;)

ocenił(a) film na 6
ordyn

Mieli narzędzia i mnóstwo drzew. Nie dałoby rady przez trzy lata zbudować jakichś rusztowań i choćby kilkumetrowej drabiny?

Zloty_Deszcz

Jak pójdziesz do lasu i zbudujesz ponad 20 metrową drabinę z gałęzi, a póżniej ją podnieśiesz i wejdzisz po niej, przyznam ci rację.
Do tego czasu nie wypisuj dennych komentarzy na tematy, o których nie masz pojęcia!

ocenił(a) film na 6
ordyn

Już to pisałeś. Odnieś się do argumentów, które myślące osoby ci tu przytaczają, zamiast powtarzać w kółko to samo jak siedmiolatek.

Zloty_Deszcz

Jak pójdziesz do lasu i zbudujesz ponad 20 metrową drabinę z gałęzi, a póżniej ją podnieśiesz i wejdzisz po niej, przyznam ci rację.
Do tego czasu nie wypisuj dennych komentarzy na tematy, o których nie masz pojęcia!

ocenił(a) film na 6
ordyn

A jednak dzieciak...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
ordyn

Buhahaha, wielki stolarz się znalazł. Pogoogluj sobie trochę i popatrz, jakie kiedyś budowano katedry. Wyobraź sobie, że dźwigów wtedy jeszcze nie było, a budowniczowie fruwać nie potrafili.
Spokornej, dzieciaku i doucz się trochę, bo swoją wiedzą o "stolarce" tylko pośmiewisko z siebie robisz, a wyzywając innych też wcale wiarygodniejszy się nie stajesz.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
ordyn

To ty niczego nie pojmujesz, prostaku bez szkoły. Doucz się.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
ordyn

A ty, młotku, idź do szkoły, bo nawet interpunkcja u ciebie kuleje.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ordyn

ANI KATEDRY ANI MOSTÓW!!!

PRZECIEŻ TO TAKIE ŁATWE, BO SAM TAK NAPISAŁEŚ

"Zloty_Deszcz w odpowiedzi na post: ordyn | wczoraj
ocenił(a) ten film na: 6
Buhahaha, wielki stolarz się znalazł. Pogoogluj sobie trochę i popatrz, jakie kiedyś budowano katedry. Wyobraź sobie, że dźwigów wtedy jeszcze nie było, a budowniczowie fruwać nie potrafili.
Spokornej, dzieciaku i doucz się trochę, bo swoją wiedzą o "stolarce" tylko pośmiewisko z siebie robisz, a wyzywając innych też wcale wiarygodniejszy się nie stajesz."

GDZIE TWOJE KATEDRY???!!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Zloty_Deszcz

Świetnie nie mam mózgu i ... nie mam twojej katedry

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ordyn

EEEE NOOO

CO SIĘ STAŁO?

BUDUJESZ KATEDRĘ, ŻE NIE MOŻESZ ODPISAĆ?

ocenił(a) film na 6
ordyn

Bo ja nie mam nic ciekawszego do roboty, tylko wypatrywać komentarzy jakiegoś idioty... Brawo, geniuszu!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
ordyn

Ojej, ojej, nie podniecaj się tak, bo ci coś jeszcze pęknie i nie dożyjesz swoich ósmych urodzin.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
ordyn

Obejrzyj film, albo choćby samą jego galerię i zobacz, jakich to "gałęzi" używali bohaterowie do budowy rusztowań, tłuku.

Zloty_Deszcz

XDDDDD Brzmi prawie jak twój własny argument

ocenił(a) film na 6
ordyn

Nie potrzeba argumentów na coś, co jest oczywiste. Jeżeli ty oglądając film, nie rozumiesz tego, co jest w nim pokazane, a potem się o to wykłócasz jak dziecko, to świadczy to tylko o twojej inteligencji i niedojrzałości... Powtórzę raz jeszcze, zacznij myśleć!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
ordyn

A co jest takiego brzydkiego w pisaniu, że jesteś gamoniem?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
ordyn

Przecież zostało już dawno ustalone, że to ty jesteś gamoniem, bo nie dość, że nic nie rozumiesz, to nawet nie próbujesz zrozumieć. Na co chcesz dowodów? Na to, że bohaterowie "Więźnia labiryntu" zbudowali platformy, które są widoczne na zdjęciach w galerii filmu, a ty jak idiota udajesz, że tego nie widzisz? A nie, przecież ty nie udajesz... Ja rozumiem, że są różne stopnie debilizmu, ale ten, który ty reprezentujesz, nie mieści się chyba w żadnej skali.

Ps. A te znaczki "XDDD" to przejaw jakiejś nowej odmiany debilizmu?

Zloty_Deszcz

Och ach bla bla bla, tyle słów takich mondrych ;)

Platforma na 5 metrów, ściana na 50 metrów ;)

Jednak kolejny z dupy argument ;) dla odmiany, a nie panienki tylko takie dają

ocenił(a) film na 6
ordyn

Hehe, "specjalista od stolarki" się skompromitował, to teraz próbuje niby świadomie się zgrywać? Nie wysilaj się, już każdy zobaczył, jakim to jesteś bystrzakiem. Powodzenia, ciemna maso.

Zloty_Deszcz

Bystry żeby takie goowno spłukać ;)

Czy ty nie widzisz że jeb*ę z ciebie i twojej... czegoś, już od twojego drugiego komentarza?

A ty dalej ciśniesz na poważnie ;)))

Zloty_Deszcz

CZYLI ZA TRZY LATA ( 3 LATA) UDOWODNISZ MI ŻE SIĘ MYLIŁEM???

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Zloty_Deszcz

"Zloty_Deszcz w odpowiedzi na post: ordyn | 3 dni temu
ocenił(a) ten film na: 6
Mieli narzędzia i mnóstwo drzew. Nie dałoby rady przez trzy lata zbudować jakichś rusztowań i choćby kilkumetrowej drabiny?"

Ten gościu twierdzi, że może zbudować. Czekamy na jego budowlę.

ocenił(a) film na 7
ordyn

Nigdzie nie stwierdził, że on może to zbudować. Stwierdził, że kilkudziesięciu zdrowych chłopaków mając dostępny surowiec i narzędzia jest w stanie w trzy lata zbudować platformę pozwalającą im dosięgnąć szczytu muru. Ma 100% racji. Przez trzy lata zrobili by to bez najmniejszego problemu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ordyn

Kolejny debil z dostępem do internetu, smutne

ordyn

Zbudowałeś już te katedrę debilu?

ocenił(a) film na 2
ordyn

typowy problem rasowych lemingow. normalni ludzie od dawna potrafia budowac rusztowanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones