PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639953}

Więzy krwi

Blood Ties
6,7 13 493
oceny
6,7 10 1 13493
5,4 5
ocen krytyków
Więzy krwi
powrót do forum filmu Więzy krwi

Bardzo dobry film

ocenił(a) film na 8

Dawno nie miałem okazji zobaczyć tak dobrego kina. Filmu tak zgrabnie manipulującego odczuciami widza względem głównych bohaterów.
SPOILER Przez pierwszą część współczułem Chrisowi, do momentu zabicia tego łepka w Barze.
Następnie zmagałem się razem z Frankiem i jego moralnymi dylematami. A zakończenie... Mistrzostwo. Film jest naprawdę godny polecenia.

verigut

troche odswiezylem, ale wracam czesto do tego filmu .. mam dokladnie takie same odczucia jak to co napisales :) na zakonczeniu sie normalnie wzruszylem. Bardzo dawno czegos takiego nie mialem :( SPOILER podobalo mi sie, ze mimo tych wszystkich nieporozumien miedzy bracmi, starszy pokazal, ze dla niego najwazniejsza jest rodzina, milosc do brata, wszystko inne w tym momencie bylo dla niego nieistotne, PS. jak byl maly to obiecal ojcu, ze zawsze bedzie sie opiekowal bratem, no i dotrzymal mimo, ze wlasnym kosztem .. cos wspanialego :))

verigut

Film ok, nic nadzwyczajnego - schemat oklepany

ocenił(a) film na 7
verigut

II połowa filmu ciekawa, bo I nuuuudna. ale mimo wszystkich nieporozumień i zabójstw bracia pozostali braćmi.

ocenił(a) film na 8
verigut

Noo;docenił to,że brat policjant go nie zabił i miał potem złąmane zycie,złamaną karierę..Chyba wiedział,że i tak nie uda mu się uciec..

ocenił(a) film na 8
verigut

Dobry film, może trochę powoli się rozkręca, ale im dalej tym lepiej. Dobrze napisane postaci tych braci, każdy z nich ma swoje wady, ale każdy też swoje zasady ma. Mocne i konkretne kino z dobrym klimatem. Świetny finał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones