PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1223}

Wichrowe wzgórza

Wuthering Heights
7,3 42 440
ocen
7,3 10 1 42440
5,7 7
ocen krytyków
Wichrowe wzgórza
powrót do forum filmu Wichrowe wzgórza

film podobał mi się bardziej niż książka, to chyba jedyny przypadek :)
ma niepowtarzalny klimat. nie będzie lepszej adaptacji i lepszej gry

ocenił(a) film na 10
Wicked_Queen

tak przyznam film jest bardzo dobrze nakrecony chociaż i tak nie odda uczuc takich gdy sie czyta książkę...

Wicked_Queen

Film mi się naprawdę bardzo podoba, ale książka dla mnie to mistrzostwo, klimatu jaki ww niej jest film nie oddał niestety

Wicked_Queen

Mnie też film spodobał się dużo bardziej niż książka.. ale czytałam ją wieeeki temu i może gdybym odświerzyła lekturę to zmieniłabym zdanie.

ocenił(a) film na 6
Wicked_Queen

szczerze mówiąc - ta historia miała potencjał... dawno nie czytała książki napisanej tak dziwacznym językiem. o.O

ocenił(a) film na 6
untitled

czytałaM*

Wicked_Queen

Szczerze mówiąc to najlepsza ekranizacja powieści jaką widziałam. Ale książka podobała mi się bardziej, a to z uwagi na rozwinięty wątek "następnego pokolenia", który był bardzo ciekawy.

ocenił(a) film na 9
Kassandra_

książka to jednak książka... Choć to jedna z naprawdę nielicznych ekranizacji powieści do których nie można się przyczepić. świetny

Wicked_Queen

Tak, to prawda. To jeden z nielicznych przypadków gdy ekranizację można spokojnie obejrzeć przed przeczytaniem książki i nic się nie straci - wręcz przeciwnie. Nic dodać nic ująć - dla mnie rewelacja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones