PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219494}

Widmo

Películas para no dormir: Regreso a Moira
5,0 399
ocen
5,0 10 1 399
Widmo
powrót do forum filmu Widmo

Miesiąć temu CANAL+ rozpoczął nadawanie serii filmów grozy z Hiszpani pod współnym mianownikiem FILMY, KTÓRE NIE DADZĄ WAM ZASNĄĆ.
Serię otworzył dość udany POKÓJ DZIECKA(6/10).
WIDMO nie jest już tak udanym horrorem.

Obrazowi Mateo Gil brak polotu i oryginlaności. Całość jest przewidywalna i na dodatek dzieje się wedle sprawdzonych gatunkowych wzorców. WIDMO jest też horrorem w którm widz raczej się nudzi niż boi. Szczerze mówiąc to raczej nie ma się tutaj czego bać.
Dziełku brak suspensu i atmosfery.
Jako opowieść o miłości, zazdrości, zdradzie, winie i odkupieniu- WIDMO też jakoś średniu przekonuje.

To co jednak tzreba temu filmowi grozy oddać to staranną realizacje jak na standardy TV oraz dobrze grającą obsadę. Młody Juan Jose Ballesta jest bardzo dobry w swej roli i w zasadzie dla niego można zobaczyć ten film.
Raczej nie polecam.

również się zawiodłam :/ myślałam, ze będzie jakiś straszny motyw, a tu chała na całej linii. w ogóle nie strasze. mi się tylko podobała chałupka tej prawie jak wiedźmy :) i nawiedzona mamuśka, właściwie ona w pewnym sensie była straszna, ale nie w sensie horroru ;]

ocenił(a) film na 7

Pozwolę sobie zauważyć, że w dniu dzisiejszym tutaj przy filmie widnieją dwa gatunki, a mianowicie horror i dramat. Natomiast na imdb jest dodatkowo gatunek mystery, który u nas nie funkcjonuje. Właśnie patrząc z tej perspektywy film spełnił moje oczekiwania. Na brak atmosfery nie narzekam. W kwestii oryginalności to prawda, że przeszło mi przez myśl kilka tytułów, ale za to jakich...! Świetna realizacja jak na produkcję telewizyjną. Polecam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones