PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219494}

Widmo

Películas para no dormir: Regreso a Moira
5,0 399
ocen
5,0 10 1 399
Widmo
powrót do forum filmu Widmo

A ja go polecam !

ocenił(a) film na 8

Film ten nie dał mi zasnąć.Obejrzałem go z wielkim zainteresowaniem do końca.Bliżej mu do melodramatu niż do horroru,ale to akurat uwazam za jego plus.To piękna opowieść o połączeniu dwóch dusz. Opowieść o przeznaczeniu i losie.Głowna bohaterka nie spocznie ,nawet po śmierci,aby nawet po wielu latach odnależć swoją prawdziwą miłośc i połączyć sie z nią już na wieki.Głowny bohater też pragnie jednego-przebaczenia.
Film jest znakomicie zrealizowany,wspaniali aktorzy,dobre zdjęcia.Przyznam że po przeczytaniu negatywnych opinii o tym filmie,nastawiony bylem do niego niezbyt ciekawie.A tu-niespodzianka! Film bardzo mnie wzruszył.Przyznaję że na na końcu ... popłakałem się.Oczywiście fani horrorów stwierdzą że to denny horror,ale właśnie sęk w tym że to nie jest horror.

ocenił(a) film na 7
disco_man

Jestem fanem horrorów i nie uważam go za denny. I jeszcze rada na przyszłość:) Radzę z większym dystansem podchodzić do negatywnych opinii innych osób - można w ten sposób pominąć wiele ciekawych tytułów zasługujących na co najmniej 6/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones