PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120952}

Wieczna Amber

Forever Amber
6,6 23
oceny
6,6 10 1 23
Wieczna Amber
powrót do forum filmu Wieczna Amber

FANSTASTYCZNA FABUŁA

użytkownik usunięty

Super historia. Muszę koniecznie zdobyć powieść, na której oparto scenariusz. Kocham takie historie...

ocenił(a) film na 9

oglądałaś ten film ?? ja czytalam ta ksiazke ale filmu nigdzie nie ma... a strasznie bym go chciala obejrzec bo ksiazka jest swietna, jedna z moich ulubionych

Klaudus

film bardzo mi się podobał, ale podobał by mi się bardziej, gdyby główną rolę Amber grała Vivien Leigh, która usilnie chciała zagrać w tym filmie, jednak producent stwierdził, że jest za stara (co było nieprawdą!! ;/ ) i wybrał 10 lat młodszą od Vivien Lindę Darnell, która osobioście uważam wypadła blado. . .

fabuła filmu kapitalna, zresztą ja także uwielbiam wszelakie filmy kostiumowe ;)

pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 9
Luise

A mogę zapytać skąd wzięłaś ten film? Bo szukałam w różnych miejscach i bez rezultatu...

w czasie gdy to piszę powieść ta leży obok mnie na biurku (a dokładnie
w 2 tomach). Książka jak dla mnie jest przyjemna i lekka, łatwo się ją czyta. Z chęcią oglądnęłabym film, tylko mam problem z jego zdobyciem.

ocenił(a) film na 9
b_o_h_e_m_a

No właśnie ja też. A tak w ogóle to masz całość powieści? Bo mnie tak jakby się urywa w pewnym momencie 2 tomu. ?

Klaudus

Ja właśnie przeczytałam oba tomy powieści i chciałabym zobaczyć film ale nie wiem w jaki sposób można go zdobyć. Skąd wy go macie??

agatka263_filmweb

http://www.amazon.fr/Ambre-Blu-ray-Linda-Darnell/dp/B008BLSOT4/ref=sr_1_1?s=dvd& ie=UTF8&qid=1348063036&sr=1-1

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones