PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=828337}

Wiedźmy

The Witches
4,9 7 212
ocen
4,9 10 1 7212
3,2 6
ocen krytyków
Wiedźmy
powrót do forum filmu Wiedźmy

Powiem na wstępie, że ten kto obejrzał ten może podziela moje zdanie na temat zakończenia, które jest zwyczajnie nie normalne. Sama historia ma wiele ciekawych dodatków, które mogą rozjaśnić widzowi pewne kwestie dotyczące na przykład przeszłości wiedźm.
Charaktery bohaterów są takie w sumie płytkie, babcia głównego bohatera chyba nie jest przy zdrowych zmysłach, a niektóre efekty specjalne są słabiutkie.
Osobiście polecam obejrzeć samemu i przekonać się, czy film jest dobry, czy nie, chociaż większość osób pewnie stwierdzi to drugie, nie ma się co dziwić, pierwsza wersja tego filmu jest znacznie lepsza, zupełnie nie rozumiem po co było robić ją raz jeszcze.
Nie podoba mi się też to jak zmienili kolor skóry bohaterów, niby dla niektórych nic nie znaczy, ale dla mnie jak już zobaczyłam, że byli biali to wolałabym, żeby byli biali, a jakby byli ciemni, to później powinni być ciemni i kropka.
Same wiedźmy w poprzedniej wersji, były bardziej przerażające, obrzydliwsze no... Wyglądały jak stereotypowe wiedźmy, ale o to właśnie chodziło, a te tutaj, to chyba ich jakaś parodia... ☹️

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones