PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=828337}

Wiedźmy

The Witches
4,9 7 182
oceny
4,9 10 1 7182
3,0 5
ocen krytyków
Wiedźmy
powrót do forum filmu Wiedźmy

Dla dzieciaków, może być

użytkownik usunięty

dla dorosłych, wtórny i przewidywalny. 5/10

Można wiedzieć gdzie jest dostępny do obejrzenia?

użytkownik usunięty
wojtek3_2

jest po angielsku w full hd, interesuje Cie taka wersja?

tak jak najbardziej

użytkownik usunięty
wojtek3_2

wysłałem priv

Moge prosic o link? Niestety nie moge wyslac wiadomosci

użytkownik usunięty
SENSITIVEART

wysłałem :)

użytkownik usunięty

Mogłabym również prosić o link?

Dzięki wielkie... Niestety tak jak myślałem... Słabizna w stosunku do oryginału z 1990 roku. To już nie jest ten sam Zemeckis co kiedyś który stawiał na praktyczne efekty a nie na CGI. 5/10 myślę że zasłuzona ocena

wojtek3_2

W sumie trudno mówić tu o oryginale, bo oryginał to nie film, a książka, do której swoją drogą też się ta produkcja totalnie nie umywa. Obejrzałam mimo słabych opinii, bo czytałam książkę za dzieciaka i chciałam wrócić sobie do dzieciństwa, ale to zupełnie nie to.

rowniez poprosze ;)

SENSITIVEART

można prosić link? szukam od paru dni...

użytkownik usunięty
Alquap

dodaj do znajomych to Ci wyślę po ang

ocenił(a) film na 5
wojtek3_2

W Niemczech ogladlismy dzis z synem na sky

ocenił(a) film na 5

Bo to film dla dzieci, remake z 1990 roku...

ocenił(a) film na 2

Moim zdaniem dla dzieci zbyt straszny, w szczególności chodzi mi o przedstawienie wiedźm. Mi zostałby w pamięci gdybym była mała i to zobaczyła. Pamiętam wszystkie tego typu rzeczy obejrzane w dzieciństwie. Odzobaczyć się nie da więc szkoda zaśmiecać głowę dzieciom czymś takim.

Aryadne

Tak, za straszny dla dzieci

ocenił(a) film na 4
Aryadne

W sumie wszystko zależy od dziecka. Oryginalne "Wiedźmy" są dużo straszniejsze od nowej wersji, a dla mnie to jeden z najlepszych filmów dzieciństwa.

ocenił(a) film na 2
Specialek

Nie podjęłabym ryzyka sprawdzenia tego "na dziecku".

Moje dzieciaki fajnie się bawiły. Na kino familijne w sam raz :) Tutaj już w fajnej jakosc https://filmhit.pl/filmy-online/wiedzmy/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones