PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11670}
6,2 466
ocen
6,2 10 1 466
Wielka, większa i największa
powrót do forum filmu Wielka, większa i największa

gdzie te filmy...

ocenił(a) film na 7

teraz już się takich nie robi dla dzieci - teraz bohaterowie muszą mieć nieziemską moc, pokonywać hordy złych istot albo całkiem w drugą stronę - dzieci oglądają filmy dla dorosłych.

A tutaj takie fajne, mądre dzieciaczki - oklaski dla małych aktorów Kingi i Wojtka - i do tego fabuła z jednej z moich ukochanych książek dzieciństwa, do tego wiernie przeniesiona na ekran.

Bardzo mądry i wartościowy film, ale dziś niewielu dorosłych doceni, o dzieciach nie mówiąc... :-( Smutno...

ocenił(a) film na 7
tepee

Dziś taki film jest tylko ciekawostkę. Dla dorosłych to jakieś wspomnienie dzieciństwo i szkolnej lektury. Ale dla dzieci i młodzieży jest tak atrakcyjny, jak dla przeciętnego Kowalskiego nieme filmy z Busterem Ketonem. Po prostu film się ładnie zestarzał.

ocenił(a) film na 6
tepee

Ja mam 33 lata, książki nigdy nie czytałem, filmu nie znałem, a teraz obejrzałem go po raz pierwszy i doceniłem. :) Zainteresowałem się całą twórczością reżyserską pani Anny Sokołowskiej, która zachwyciła mnie filmem "Inna", także na podstawie książki.

tepee

Pamięta któś spektakl telewizyjny z lat 80-tych na podstawie tej książki? W teatrze występował nowszy model Opla Kapitana i treścią sztuki była śrdkowa opowieść ta o samolocie. Zna ktoś tytuł sztuki?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones