PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30774}

Wielka włóczęga

La grande vadrouille
7,8 19 861
ocen
7,8 10 1 19861
7,3 6
ocen krytyków
Wielka włóczęga
powrót do forum filmu Wielka włóczęga

uwielbial de Funesa w filmach o zandarmie czy kapusniaczku ale ten film jest sredni. kilka zabawnych scen, przez pierwsze 40 minut mozna sie wynudzic, potem troche lepiej ale i tak przecietnie 5/10

ocenił(a) film na 10
kdbw

On jest świetny nie tyle jako komedia, choć oczywiscie śmieszny też jest. Ten film jest po prostu super przygodówką z humorem i doskonałymi kreacjami aktorskimi, dlatego tak fajnie się to ogląda

kdbw

Dla mnie to jest najśmieszniejszy i najlepszy film z de Funesem, z kolei zachwytu nad Kapuśniaczkiem zupełnie nie rozumiem :/

ocenił(a) film na 9
Chelle

Popieram, mam to samo zdanie. Kapuśniaczek dobry, ale de Funes miał wiele innych - lepszych filmów, z Włóczęgą na czele.

ocenił(a) film na 10
aqu32

Popieram!

ocenił(a) film na 10
nataszowa

Ja też!

Chelle

W moim odczuciu to jest jeden z najlepszych filmów Funesa - i nie tylko - obrazy Francji są tu niezwykle piękne - ten film eksponuje dobre francuskie aktorstwo,ciekawy obraz i piękno Francji:)

ocenił(a) film na 10
Chelle

Kapuśniaczek to tylko taka mała przystaweczka do glównego Dania jakim jest " Wielka Włóczęga"

ocenił(a) film na 10
Chelle

Ja też nie, Kapuśniaczek jest fajny, ale taki troche smutny, refleksyjny, a Wielka W... to łączy kino drogi, wojenne, przygodowe z niesamowitą komedią

ocenił(a) film na 10
nataszowa

I jeszcze Gamoń, to tez taki film drogi, choć może nie aż tak śmieszny

ocenił(a) film na 7
kdbw

Amerykanie mają swoje "tylko dla orłów" i "Działa Navarony", a Francuzi mają "Wielką włóczęgę". Każdy na swój sposób opowiada o robieniu Niemców w bambuko.

ocenił(a) film na 10
zyrandol

Też prawda, ciekawe, czy Niemcy te filmy oglądają...

ocenił(a) film na 10
kdbw

Średni? Wybacz, ale jeżeli dałeś więcej i w takim razie uważasz za lepsze filmy typu Noe wybrany przez boga czy Wredne dziewczyny to się z Tobą nie zgodzę!

ocenił(a) film na 10
Herr_Kapellmeister

Zwłaszcza ten Noe.... śmiech

ocenił(a) film na 10
nataszowa

G... maksymalne i za taka kasę.... porażka

ocenił(a) film na 10
Herr_Kapellmeister

Nic nie mów o tym... filmie...

ocenił(a) film na 8
kdbw

Moim zdaniem najlepsze filmy z L.de Funes to
Wielka Włóczęga 1966, Oskar 1967, Przygody Rabina Jakuba 1973 oraz
trzy pierwsze części żandarma: Żandarm z Saint Tropez 1964, Żandarm w Nowym Jorku 1965 i
Żandarm sie żeni 1968. Lubię najbardziej do tych sześciu wracać.

ocenił(a) film na 9
returner

Ja bym Żandarma na emeryturze dodał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones