Wielka wyprawa Molly

Molly Monster

2016 1 godz. 10 min.
5,8 45
ocen
5,8 10 45
198
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":1}
{"type":"film","id":772672,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Molly+Monster-2016-772672/tv","text":"W TV"}]}

Wielka wyprawa Molly” to pierwszy pełnometrażowy film o przygodach rodziny państwa Potworów – Mamy, Taty i małej Molly, i jej przyjaciela, Edisona – bohaterach animowanego serialu o tym samym tytule. Molly już wkrótce przestanie być jedynaczką. Nie będzie jakąś tam starszą siostrą – będzie najlepszą starszą siostrą na świecie. Zrobiła już nawet dla brata czapkę, żeby był mu ciepło, gdy już się wykluje. Rodzice Molly, państwo Potworowie, wyruszają w podróż na odległą wyspę, na której przychodzą na świat wszyscy członkowie klanu potworów. Tata ma przed sobą jeszcze trochę wysiadywania. O nie! Zapomnieli o czapce! Molly i jej nakręcany zabawkowy przyjaciel, Edison, wyruszają na wielką wyprawę – przed nimi wiele wspaniałych przygód i ogromne wyzwania.

opis dystrybutora kino

Państwo Potworowie wyruszają w podróż na odległą wyspę, gdzie mam przyjść na świat kolejny członek rodziny. Mała Molly chce być najlepszą siostrą na świecie i dlatego robi dla brata maleńką czapeczkę. Niestety rodzice zapominają o prezencie, więc Molly postanawia sama wyruszyć na wyspę, aby dostarczyć na czas swój prezent dla braciszka.

platforma vod