PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123921}

Wierny ogrodnik

The Constant Gardener
7,5 69 006
ocen
7,5 10 1 69006
7,4 16
ocen krytyków
Wierny ogrodnik
powrót do forum filmu Wierny ogrodnik

...w głównej roli pomyślałam, że to będzie coś wartego uwagi. I początek był całkiem, całkiem. Jednak wraz upływem czasu było już coraz gorzej. Nie byłam w stanie się skupić na tym filmie, a on nie był w stanie przyciągnąć mojej uwagi. Jestem zawiedziona.

ocenił(a) film na 5
andziolek

Podpisuję się pod twoimi słowami. Zupełnie nie potrafiłem skupić uwagi na filmie, po prostu nudził.

ocenił(a) film na 9
andziolek

Film swietny. Fantastyczne zakonczenie. Nie zawiodl w zadnym aspekcie.

ocenił(a) film na 9
andziolek

Co dowodzi, że jeszcze się taki nie urodził. co by każdemu dogodził. Nie rezonujemy z poczuciem estetyki każdego zdolnego zespołu filmowego, dobry film potrafi niektórych znudzić. Odbiór też (moim zdaniem) zależy ogromnie od wszelkich okoliczności towarzyszących projekcji: nastrój, jakość wersji, nagłośnienie, gabaryty ekranu, itp., itd., etc. Potrafimy przecież zmienić zdanie o filmie o 180 st. po obejrzeniu go ponownie w zimowy wieczór, kiedy pierwszy kontakt miał miejsce w letnie przedpołudnie.

Ja byłem i jestem nadal zachwycony. Film przemawia bezbłędnie do moich najżywszych emocji i bolesnych refleksji o świecie.

Midknight

Zgadzam się z przedmówcą, wiele zależy od momentu oglądania filmu.
Mnie film poruszył, gra aktorska nawet trzeciego planu była świetna. Zdjęcia i montaż oraz tempo przykuły mnie do ekranu. Scenariusz generalnie najsłabszy z elementów filmu, miał zdecydowanie wyraźną jedną słabostkę - końcówkę, ale aktorzy sprzedali mi ją doskonale. Zgadzam się również w kwestii przemawiania do emocji i refleksji o stanie ludzkości (w tym kontekście końcówka może taka miała być właśnie...)
Dodam, że film obejrzałam dwa razy...

ocenił(a) film na 7
andziolek

ZAMIAST FIENNESA BARDZIEJ W TEJ ROLI WIDZĘ mhhhhhhhhhmm, NEESONA ,FORDA..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones