5,6 298
ocen
5,6 10 1 298
1 590
chce zobaczyć
{"rate":4.0,"count":4}
{"type":"film","id":520211,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Wierz%C4%99+w+jednoro%C5%BCce-2014-520211/tv","text":"W TV"}]}
Wierzę w jednorożce
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 14,99 zł


Davina (Natalia Dyer) to obdarzona bogatą wyobraźnią i zdeterminowana nastolatka, która często ucieka do świata fantazji. Ze względu na konieczność zajmowania się swoją niepełnosprawną matką, dziewczyna jest zmuszona szybko dorosnąć. Ucieczki od tej przykrej rzeczywistości szuka w nowym związku ze starszym chłopakiem i całkowicie zatracaDavina (Natalia Dyer) to obdarzona bogatą wyobraźnią i zdeterminowana nastolatka, która często ucieka do świata fantazji. Ze względu na konieczność zajmowania się swoją niepełnosprawną matką, dziewczyna jest zmuszona szybko dorosnąć. Ucieczki od tej przykrej rzeczywistości szuka w nowym związku ze starszym chłopakiem i całkowicie zatraca się w romantycznej przygodzie. Jednak z czasem urok nowej miłości zaczyna zanikać, gdy jej chłopak okazuje się mieć bardzo zmienne usposobienie.

Wierzę w jednorożce zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.