PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=823827}

Wilcze echa

Le chant du loup
6,8 12 055
ocen
6,8 10 1 12055
7,7 6
ocen krytyków
Wilcze echa
powrót do forum filmu Wilcze echa

Zupełnie nie wiedziałem czego mogę się spodziewać, więc poszedłem na film bez większych oczekiwań. Z kina wyszedłem bardzo zadowolony, z kilku konkretnych powodów. Akcja trzyma w napięciu do samego końca, a budowane jest ono w ciekawy sposób, dużo lepszy niż np. w "Kursku". Ukazana została dominacja technologii nad człowiekiem, ale rozsądnie bez popadania w skrajności. Reżyser tym samym pokazał, że i człowiek i maszyna mogą być tak samo nieprzewidywalni. Dobre kino akcji, naprawdę warto.

jakub__jakubowski

jeden z lepszych filmów akcji, jakie udało mi się ostatnio zobaczyć. A tak niepozornie się zapowiadał. akcja fajnie się buduje, aktorzy wiedzą, co mają robić. Fabuła, jak dla mnie ok. jednym słowem dobre kino.

ocenił(a) film na 8
jakub__jakubowski

Zgadzam się, dobrze zrealizowany film sensacyjny, trzymający w napięciu od samego początku. Solidne francuskie kino, sama przyjemność.

ocenił(a) film na 7
jakub__jakubowski

Jak zakończył się film? Musiałam wyjść chwilę wcześniej, ostatnia scena jaką widziałam to moment wzajemnego ataku, bohaterowie na ziemi po wybuchu.

ocenił(a) film na 9
kaaamilaaa

!!! SPOILER !!!

Jeden i drugi okręt obrywa i oba idą na dno ratuje się tylko kapitan tego statku na który polowali, ten który miał wystrzelić rakiete. Wchodzi do jakiejś kapsuły i katapultuje się z okrętu. Wyławia go w następnej scenie inne statek gdzie zostaje odtrasportowany do francuskiej bazy wojskowej. Wszystko mu mówią że to była pomyłka i takie tam a on się obwinia że to przez niego zginęła załoga obu okrętów podwodnych, jego przyjaciele którzy byli dla niego jak rodzina i strzela sobie w łeb w jakimś pustym pokoju. Pogrzeb z honorami, płacze żona i napisy końcowe

ocenił(a) film na 7
BartasBartas

No to nieźle. W sumie naiwnie liczyłam, że zakończenie będzie trochę bardziej pozytywne :D dzięki za odpowiedź! :)

ocenił(a) film na 8
kaaamilaaa

Tak naprawdę, to wszyscy się katapultowali oprócz dowódcy, który honorowo został na pokładzie.

ocenił(a) film na 8
BartasBartas

Coo?
Poczekajcie, ja dzisiaj widziałam ten film i zakończenie było zupełnie inne.

ocenił(a) film na 9
madzialena1234

nie mogłem sobie odmówić tej przyjemności :-)

ocenił(a) film na 8
BartasBartas

Ty śmieszku

ocenił(a) film na 7
BartasBartas

zabawne...

ocenił(a) film na 4
BartasBartas

Hahahahhaha

ocenił(a) film na 5
BartasBartas

niezla sciema ....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones