PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=580334}

Wilczy obłęd

Lobos de Arga
5,1 540
ocen
5,1 10 1 540
Wilczy obłęd
powrót do forum filmu Wilczy obłęd

Oczywiście należy podkreślić, że w chwili obecnej film oceniła niecała setka ludzi, ale mimo to nie rozumiem tak niskiej oceny. Naprawdę świetny film. Od początku widać, że nie mamy tu do czynienia z poważną produkcją. Żebym nie został źle zrozumiany - chodzi mi o to, że od pierwszych sekund rzuca się w oczy, że więcej tu ma być komedii niż horroru, a nie to, że film jest wykonany przez amatorów. A im dalej tym lepiej. Szkoda, że mało jest takich filmów. Przypominał mi Zombie SS, tam też wszystko zrobiono żartobliwie. A ja uwielbiam humor oparty na absurdzie sytuacji.

Jeden z najlepszych filmów jakie ostatnio obejrzałem i naprawdę z czystym sumieniem wystawiam 8/10.

ocenił(a) film na 6
Gladiatorek

Zgadzam się z Twoją opinią. Dodam jeszcze, że jak na film z wilkołakami, uciętymi głowami itp. to humor - szczególnie słowny - jest tu dosyć subtelny. Dałem 6, bo jednak ten gatunek to nie jest arcy.

ocenił(a) film na 6
Gladiatorek

Film nie jest gniotem, zasługuje na jakieś 6-7. Ale ostatnio widziałem dwa lepsze filmy o podobnej tematyce, choć nie ma w nich mowy o żadnej klątwie. Mam na myśli "Porąbani" i "Zarżnięci żywcem". Polecam ci te filmy skoro lubisz takie klimaty.

ocenił(a) film na 8
McGyverPL

Jak się dorwę do tych filmów na pewno je obejrzę. Dzięki za te tytułu. Może faktycznie okażą się ciekawsze niż Wilczy Obłęd.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones