Lobos de Arga

1 godz. 42 min.
5,1 524
oceny
5,1 10 524
104
chce zobaczyć
{"type":"film","id":580334,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Lobos+de+Arga-2011-580334/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Wilczy obłęd
 • Gladiatorek ocenił(a) ten film na: 8

  Oczywiście należy podkreślić, że w chwili obecnej film oceniła niecała setka ludzi, ale mimo to nie rozumiem tak niskiej oceny. Naprawdę świetny film. Od początku widać, że nie mamy tu do czynienia z poważną produkcją. Żebym nie został źle zrozumiany - chodzi mi o to, że od pierwszych sekund rzuca się w oczy, że więcej tu ma być komedii niż horroru, a nie to, że film jest wykonany przez amatorów. A im dalej tym lepiej. Szkoda, że mało jest takich filmów. Przypominał mi Zombie SS, tam też wszystko zrobiono żartobliwie. A ja uwielbiam humor oparty na absurdzie sytuacji.

  Jeden z najlepszych filmów jakie ostatnio obejrzałem i naprawdę z czystym sumieniem wystawiam 8/10.

 • Krzypur ocenił(a) ten film na: 7

  Gladiatorek Zgadzam się z Twoją opinią. Dodam jeszcze, że jak na film z wilkołakami, uciętymi głowami itp. to humor - szczególnie słowny - jest tu dosyć subtelny. Dałem 6, bo jednak ten gatunek to nie jest arcy.

 • McGyverPL ocenił(a) ten film na: 6

  Gladiatorek Film nie jest gniotem, zasługuje na jakieś 6-7. Ale ostatnio widziałem dwa lepsze filmy o podobnej tematyce, choć nie ma w nich mowy o żadnej klątwie. Mam na myśli "Porąbani" i "Zarżnięci żywcem". Polecam ci te filmy skoro lubisz takie klimaty.

 • Gladiatorek ocenił(a) ten film na: 8

  McGyverPL Jak się dorwę do tych filmów na pewno je obejrzę. Dzięki za te tytułu. Może faktycznie okażą się ciekawsze niż Wilczy Obłęd.