PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=426597}

Wilk z Wall Street

The Wolf of Wall Street
7,7 464 201
ocen
7,7 10 1 464201
8,0 52
oceny krytyków
Wilk z Wall Street
powrót do forum filmu Wilk z Wall Street

Polsat chyba wziął sobie do serca ostatnią krytykę, dodatkowo późniejsza, jak dla mnie lepsza godzinka, milutko.

Wątpię z pewnego powodu mimo zapowiedzi że to bez cenzury. Na początku maja puścili dwukrotnie wersję niepociętą o 23.00 z "czerwonym kluczykiem" na Polsat Film - stawiam że wyemitują właśnie ją. "Brak cenzury" był tylko w tym sensie, że sceny nie były wycinane czy wyciszane, ale tłumaczenie listy dialogowej to wciąż nieporozumienie jak ktoś widział w kinie/na DVD - pierwszy i jedyny jaki pamiętam mocnieszy zwrot pojawia się dopiero około 20 minuty jak jest krach na giełdzie, dalej oglądałem tylko 40 minut i wyłączyłem bo cenzura wciąż była zbyt znacząca. Nie wydaje mi się by dali tłumaczenie z wersji kinowej (DVD), raczej stawiałbym na pokazanie wersji z Polsatu Film - wciąż bardzo mocno złagodzonej mimo "kluczyka".

użytkownik usunięty
hawkeye_tcz

Znam akurat te dwie wersje, z maksymalną cenzurą, gdzie film jest cholernie nudny, a wymówka, bo dzieci oglądają od Polsatu to chyba jakiś skandal, od czego w końcu są rodzice ? :D
Drugą również widziałem, i własnie dlatego chciałbym ujrzeć wersję bez wycinania nieodpowiednio brzmiących słów według Polsatu :)

hawkeye_tcz

No to Polsat zalicza właśnie kolejną wtopę - sceny są kompletne, audio oryginalne prawidłowe, ale tłumaczenie z 99% zawartością cenzury. Najbardziej wulgarny film z średnio prawie 3 fakami na minutę, 40 minut emisji filmu i... jeden mocny zwrot w polskiej wersji. Tak jak można się było domyślić to ta sama wersja co w Polsat Film. Strata czasu, a hasło reklamowe że "bez cenzury" wprowadzające w błąd.

użytkownik usunięty
hawkeye_tcz

Popieram twoje zdanie, sceny, oraz oprawa audio są, ale tłumaczenie już z cenzurą, cóż a miałem cichą nadzieję, że to nie będzie wersja z Polsat Film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones