PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=426597}
plakat filmu Wilk z Wall Street

Wilk z Wall Street

The Wolf of Wall Street
7,7 455 778
ocen
7,7 10 1 455778
8,0 43
oceny krytyków
Wilk z Wall Street

Jeden z największych reżyserów naszych czasów, laureat Oscara Martin Scorsese przedstawia prawdziwą historię jednego z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów Wall Street. Jordan Belfort był złotym dzieckiem świata amerykańskich finansów. Szybki i oszałamiający sukces przyniósł mu fortunę, władzę i poczucie bezkarności. Pokusy czaiły Jeden z największych reżyserów naszych czasów, laureat Oscara Martin Scorsese przedstawia prawdziwą historię jednego z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów Wall Street. Jordan Belfort był złotym dzieckiem świata amerykańskich finansów. Szybki i oszałamiający sukces przyniósł mu fortunę, władzę i poczucie bezkarności. Pokusy czaiły się wszędzie, a Belfort lubił im ulegać i robił to w wielkim stylu. Najpiękniejsze kobiety. Najdroższe jachty. Najbardziej wyszukane narkotyki. Szalona impreza bez cienia poczucia odpowiedzialności. A w ślad za tym nieuniknione błędy i pragnienie jeszcze większego bogactwa. Korupcja, naginanie prawa i malwersacje podatkowe – w tym także Belfort okazał się mistrzem. Zrealizowana z rozmachem i poczuciem humoru, urzekająca blichtrem, a jednak gorzka opowieść o człowieku, który zawsze chciał więcej, a dostał to na co zasłużył.

Wilk z Wall Street
Zwiastun nr 4 (polski) 2:24
Wilk z Wall Street
Zwiastun nr 3 (polski) 2:06
Wilk z Wall Street
Spot nr 2 (polski)
Jeden z największych reżyserów naszych czasów, laureat Oscara [url=http://www.filmweb.pl/person/Martin.Scorsese]Martin Scorsese [/url] przedstawia prawdziwą historię jednego z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów Wall Street. Jordan Belfort był złotym dzieckiem świata amerykańskich finansów. Szybki i oszałamiający sukces przyniósł mu fortunę, władzę i poczucie bezkarności. Pokusy czaiły się wszędzie, a Belfort lubił im ulegać i robił to w wielkim stylu. Najpiękniejsze kobiety. Najdroższe jachty. Najbardziej wyszukane narkotyki. Szalona impreza bez cienia poczucia odpowiedzialności. A w ślad za tym nieuniknione błędy i pragnienie jeszcze większego bogactwa. Korupcja, naginanie prawa i malwersacje podatkowe – w tym także Belfort okazał się mistrzem. Zrealizowana z rozmachem i poczuciem humoru, urzekająca blichtrem, a jednak gorzka opowieść o człowieku, który zawsze chciał więcej, a dostał to na co zasłużył. 2013-12-31T11:36:16 https://fwcdn.pl/webv/24/88/32488/465776_1_1.32488.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/297/426597/wilk_z_wall_street___scorsese___dicaprio___drugi_zwiastun__hd____w_kinach_od_3_stycznia_2014___hd_.vp9.720p.webm
Wilk z Wall Street zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

boxoffice
$406 878 233 na świecie
$116 900 694 w USA
$289 977 539 poza USA
budżet
$100 000 000
na podstawie
Jordan Belfort (książka)
dystrybucja
Monolith Films
studio
Paramount Pictures (przedstawia) / Red Granite Pictures (przedstawia) / Appian Way / więcej
tytuł oryg.
The Wolf of Wall Street
inne tytuły

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF, Polsat Box, Disney+, Skyshowtime, FlixClassic, Play Kraków, Red Carpet i VOD Warszawa.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.