PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=852579}

Wilk

Wolf
5,3 821
ocen
5,3 10 1 821
6,2 6
ocen krytyków
Wilk
powrót do forum filmu Wilk

Filmu. Poziom dziwactwa i odrealnienia osiągnął tu wyżyny. Jeśli miałby on uwrażliwić ludzi na potrzeby zwierząt to efekt jest odwrotny. Widzimy tu jakieś chore bestie. A tyle jest ładnych filmów o zwierzętach, które naprawdę wzruszają, nawet w tej chwili „PIES” , „Wiki i jej sekret” czy „clifford” a wcześniej np „wilk, lew i ja” Tego gniota nie polecam.

smokull

Już sam zwiastun nie przekonał mnie do obejrzenia

ocenił(a) film na 7
smokull

Dziwny jest ten świat... To świat, nie film. Ale dobrze, że "Pamiętniki z wakacji" (10) to nie gniot. Tam poziom dziwactwa i odrealnienia dopiero osiągnął wyżyny :)

smokull




Ja z kolei nie mogłam obejrzeć filmu "Wiki i jej sekret". To film stworzony pod ludzkie wyobrażenia o zwierzętach, a nie o zwierzętach. Był beznadziejny. Taka familijna bzdura!






ocenił(a) film na 4
smokull

A kto powiedział, że to jest film o potrzebach zwierząt? Cóż za absurdalna interpretacja.

ocenił(a) film na 7
smokull

Film jest bardziej o dysforii gatunkowej. Pokazuje cierpienie ludzi, którzy sobie z nią nie radzą. Może to wydaje się absurdalne, ale rzeczywiście takie przypadki istnieją.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones