PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=322614}

Wilkołak

The Wolfman
6,0 54 731
ocen
6,0 10 1 54731
4,9 8
ocen krytyków
Wilkołak
powrót do forum filmu Wilkołak

Nie rozumiem tak niskiej oceny na filmwebie, jeżeli o mnie chodzi to film rewelacyjny. Mroczny, ciężki klimat, atmosfera grozy i stopniowe budowanie napięcia na najwyższym poziomie... czego chcieć więcej? Poza tym ujęcia starego zamku wyłaniającego się zza drzew i całej tej maleńkiej mieściny po prostu przepiękne. Film oglądałem jak urzeczony od początku do końca. Naprawdę polecam, szczególnie tym, którzy ponad wszystko cenią sobie magię starych filmów grozy, gdzie napięcie budowało się poprzez atmosferę, a nie tak jak dziś poprzez hektolitry wylanej krwi. Swoista perełka.

forek23

Całkowicie się zgadzam. Dzisiaj robiłam sobie re-watch i jak dla mnie mroczny film (a takie lubię najbardziej).

ocenił(a) film na 5
forek23

Bo nie ma w tym za grosz klimatu. 100% filmu grają zasrane trąbki i fanfary... Porównaj to sobie nawet z Eight for silver, tak powinien wyglądać horror o wilkołakach. Wolfman to jakieś kino przygodowe lub kostiumowe, jako takie niezły film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones