PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792237}

Wina

Blame
5,8 1 837
ocen
5,8 10 1 1837
Wina
powrót do forum filmu Wina

W skrócie fabuła; dwie dziewuchy o roznych charakterach i stylu bycia rywalizują o wzgledy nauczyciela; mniej wiecej sprawa wiadomo jak sie zakonczy, ale sam film ma cos w sobie - i sugeruje ogladac ot tak, na luzie - bez oczekiwań. Nadia Alexander - po prawej na plakacie; trzeba przyznac, ze calkiem fajnie sobie poradzila pod kątem gry aktorskiej, podobnie kolezanka obok. Taka niska ocena na obecna chwile 3,6 - mysle, ze niesluszna. Do oceny indywidualnej

ocenił(a) film na 7
qzka

gdzie można zobaczyć?:)

ocenił(a) film na 5
qzka

Nie rozumiem końcówki filmu, przymknęli go czy nie

maroo86

Gdzie oglądaliście ten film? :C

ocenił(a) film na 4
LizStafford

ja oglądałam na alltube

ocenił(a) film na 6
maroo86

Chodzi o to, że tatuś/ czy tam opiekun M katował a Ona tak sobie odreagowała, agresją złością w stosunku do innych i do A. Tak to chyba można zinterpretować.
Zakończenie typu: każdy "poszedł w swoje życie" bo nic z tego nie mogło wyjść. ;-) Koniec filmu.

Mnie natomiast ciekawi dlaczego A na początku kulała a potem nagle przestała (po kilku minutach filmu) i dlaczego była w jakimś ośrodku czy tam gdzieś, nie chodziła przez ileś czasu do szkoły - niestety nic ten temat nie został rozwinięty .... trochę szkoda

ixxert

Sądząc po tym, jak Eric zapytał sie A w bibliotece 'Mogę wybrać osobowość, z którą się umówię?' i tym, że nazywali ją w szkole Sybil (jest to nazwa filmu a tytułowa bohaterka cierpi na rozszczepienie osobowości i wykształciła u siebie aż 16 różnych osobowości cząstkowych.) to miała jakieś zaburzenia tożsamości :D

maroo86

Nie wiadomo, ale pewnie przymknęli ojczyma Melissy.

ocenił(a) film na 9
qzka

@qzka, wg mnie nie o względy rywalizowały, Melissa/Nadia chciała roli

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones