PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=482051}

Wirtualne sny

Virtuality
5,2 1 256
ocen
5,2 10 1 1256
Wirtualne sny
powrót do forum filmu Wirtualne sny

To mógł być naprawdę dobry serial. Aż dziwne, że stacja Fox zrezygnowała z produkcji, zwłaszcza
że jak czytałem wielu widzów chciało kontynuacji pilotażowego odcinka. A on rzeczywiście robi
bardzo dobre wrażenie: charakterystyczne, dobrze dobrane postaci, fabuła, która stopniowo się
komplikuje i zaczyna wciągać. Po za tym trafne uchwycenie relacji jakie panują miedzy członkami
załogi, nie wydaje się tu nic zrobione na siłę, nienaturalne, udziwnione. Co jest właściwie
rzadkością przy sci-fi.

ocenił(a) film na 7
szarmen

Nie wiedziałam, że to miała być serial, ale jak oglądałam ten film to tak sobie pomyślałam, że na serial to by było w sam raz...Mnie także brakuje jakiegoś fajnego serialu S-F.

ocenił(a) film na 8
frigid

z seriali si-fi , "Firefly" podobno jest dobry i całkiem oryginalny, co prawda to nie nowość i tylko 14 odcinków, ale to zawsze coś:)

szarmen

Niestety zdjęty po pierwszym sezonie. taki seriali 1 sezonowych jest niestety dużo więcej

ocenił(a) film na 4
szarmen

"Firefly"/"Serenity" rządzi! Amen.

I - 15 odcinków.

ocenił(a) film na 4
frigid

Z tego typu polecam to: http://www.filmweb.pl/serial/Defying+Gravity-2009-504475

ocenił(a) film na 7
marscorpio

dzięki ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones