PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693593}

Witajcie u mnie

Welcome To Me
5,3 2 104
oceny
5,3 10 1 2104
5,7 3
oceny krytyków
Witajcie u mnie
powrót do forum filmu Witajcie u mnie

" WITAJCIE U MNIE ". Alice Klieg (Kristen Wiig) cierpi na zaburzenie osobowości borderline. Mieszka sama w wynajętym mieszkaniu i od jedenastu lat nie wyłączyła telewizora. Kobieta jest wielką fanką Oprah Winfrey. Pewnego dnia wygrywa na loterii 86 milionów dolarów, dzięki czemu pojawia się w lokalnych wiadomościach. Jej występ zostaje jednak przerwany w momencie, gdy wspomina, że masturbację można traktować jako środek uspokajający. Wkrótce, wbrew radom terapeuty (Tim Robbins), przestaje brać leki. Przeprowadza się też do hotelu z kasynem, gdzie wprowadza się do niej najlepsza przyjaciółka, Gina (Linda Cardellini). Alica postanawia wyprodukować własny talk show, w którym opowiadać będzie o swoim życiu, bez jakiejkolwiek cenzury. W realizacji planu pomaga jej brat Giny, Rich (James Marsden).

ocenił(a) film na 5
markus1511_2

taka mała hmmm... ciekawostka, napisali : borderline, często mylą z psychozą maniakalno-depresyjną, lub częściej teraz używaną nazwą chorobą afektywną dwubiegunową, którą ma ta bohaterka. To może nie jest tak istotne, ale to pomyłka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones