PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=473041}

Witamy u Rileyów

Welcome to the Rileys
7,0 13 845
ocen
7,0 10 1 13845
Witamy u Rileyów
powrót do forum filmu Witamy u Rileyów

Film nie jest wybitny jako całość, ale rola Kristen zdecydowanie pokazuje, że ona potrafi grać, a 'Zmierzch' to wpadka. Widziałam ją po raz pierwszy w 'Into the wild', ale jej najlepszą rolą jest wg. mnie zdecydowanie Joan w "The Runaways". Razem z Dakotą dają niesamowity popis umiejętności.

ocenił(a) film na 10
e_mmm

Zgadzam się, że Kristen w The Runaways zagrała wybitnie. Ale w Welcome to the Railweys też odwaiła kupe dobrej roboty. Strasznie polecam obejrzeć.

ocenił(a) film na 10
e_mmm

Niestety, pierwszym filmem jaki z nią zobaczyłam był "Zmierzch" i miałam duże opory przed zobaczeniem jakiegokolwiek innego filmu z jej udziałem, ale jakoś się przemogłam i mogę spokojnie stwierdzić że jest jedną z lepszych aktorek młodego pokolenia. Nie miałam jeszcze okazji zobaczyć "The Runaways", ale akurat dzisiaj mam trochę wolnego czasu i go obejrzę, przekonałyście mnie. :)

ocenił(a) film na 7
selfish_vivienne

Oi same kobiety wiec nie wiem czy siegac po ktorykolwiek z tych filmow..ale zaryzykuje.

ocenił(a) film na 7
e_mmm

No coz zaryzykowalem i obejrzalem 2 dobre filmy.choc Welcome to the Rileys bardziej mi przypadl do gustu,a w Ranuways swietna muzyka.

ocenił(a) film na 8
drsmierc

to nie ryzyko, ewentualnie tylko stracony czas :) choć oba filmy zdecydowanie nadają się do obejrzenia i tak naprawdę obie role są naprawdę niezłe...
dziewczyna gra nieźle - do wybitnej aktorki jeszcze jej trochę brakuje, ale uczy się i ma na to jeszcze czas.

w weekend w końcu znalazłam jeden wieczór aby spokojnie obejrzeć WTTR bez ciągle gadających koleżanek, które wszystkie filmy Kristen porównują do 'wspaniałego' wg nich Zmierzchu i do głowy przychodzi mi kilka myśli: gra na emocjach wychodzi jej naprawdę nieźle, pokazała, że jest dobrą aktorką - przy małej ilości dialogów dała radę stworzyć niesamowitą postać młodej strip girl, wbrew całej nagonce na jej wiecznie otwarte usta itp, laska po prostu dobrze gra :) i chyba całkiem nieźle wybiera role...

ogólnie czasu nie uważam za stracony, a w najbliższych dniach muszę znaleźć chwilę aby obejrzeć The Cake Eaters lub Yellow Handkerchief. Zobaczymy co tam pokazała :)

ocenił(a) film na 9
katttte

Zauwazylam ze duzo osob ma uprzedzenie co do Kristen Stewart ale wlasnie w tym filmie widac ze jest swietna, tak samo zaskoczyla mnie w "the runaway", nie jest jakas przeslodzona idiotka, jest prawdziwa :) jak dla mnie mega, lubie ja

katttte

polecam też "Ucieczka w milczenie" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones