PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105172}

Wizyta u April

Pieces of April
6,7 2 073
oceny
6,7 10 1 2073
Wizyta u April
powrót do forum filmu Wizyta u April

Niesamowity

ocenił(a) film na 10

Film w bardzo prosty sposób pokazuje jak kruche jest ludzkie życie. Jak ważne są chwile, których tak często nie doceniamy. Nie ma w nim efektów specjalnych, ani plejady gwiazd, ale jest coś o wiele ważniejszego - pzesłanie.

DaNx

Popieram.
Prosty, zwyczajny, a jednocześnie inny niż wszystkie inne skomercjalizowane produkcje. A przede wszystkim jeden z lepszych niedocenionych filmów.
Jak wiele można przeżyć przygotowując kolację dla rodziny? jak smutno może być, gdy rodzina kogoś nie akceptuje i pozostawia, szczególnie wtedy, gdy powinni wszyscy być razem.
Film wyjątkowy, polecam wszystkim

ocenił(a) film na 8
DaNx

Bardzo podobał mi się ten film, naprawdę niesamowity.
Scena w której April wychodzi przed dom i jej nie zastaję,była świetna.
Przyznam się, że płakałam na niej bo zrobiło żal April.

ocenił(a) film na 8
DaNx

Zgadzam się z Wami. Mnie wzruszył już na samym początku tekst o solniczce i pieprzniczce za 50 centów, które mamuśka uważała za bardziej wartościowe od April, a później już szło jak z kaskady. Film wartościowy, wzruszający i skormny w środkach - perełka.

ocenił(a) film na 8
laura_2

jak dla mnie najlepsza rola Katie Holmes

ocenił(a) film na 7
Anda00

Śmiem twierdzić, że to jedyna dobra rola Holmes (jeśli chodzi o filmy, które z nią widziałam) i raczej to nie jej zasługa a świetnego scenariusza i dobrze napisanej postaci. Peter Hedges ma niewątpliwie wielki talent.

ocenił(a) film na 5
dzikakulka

Generalnie zgadzam się z waszymi opiniami, to dobry, oryginalny, skromny, ale na pewno wartościowy film.
Tylko że mnie nie spodobał się zbytnio. Polecić mogę śmiało
5+/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones