PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=712145}

Wizyta

The Visit
6,1 57 705
ocen
6,1 10 1 57705
5,9 20
ocen krytyków
Wizyta
powrót do forum filmu Wizyta

Kto to w ogóle nakręcił i dla kogo!? Totalna bzdura i pomyłka filmowa szkoda na nią czasu. Ani to horror ani to komedia a tym bardziej czarny humor!! NIE POLECAM

madsand

Hm, troll, czy tak na poważnie, troll, czy tak na poważnie... Aaa, odpowiem.
Film był m.in. dla mnie. Od razu przypomniało mi się moje dzieciństwo :)

ocenił(a) film na 5
neeila

Twój dziadzio też kolekcjonował kupy?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Dante87

Ciesze się, że Ci się podobał a tekst typu wypier zostaw dla rodziny :D

ocenił(a) film na 8
madsand

czemu dla rodziny jesli napisalem tobie wypier...to znaczy ze zostawiam go tobie widze ze z mysleniem logcznym u ciebie ciezko:)

Dante87

Bo w takim sposób to możesz rodzinie pisać/mówić! Wystarczy ze zrozumieniem odczytać!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
madsand

Też nie mogłem uwierzyć, że to ten sam reżyser, co Osady.

ocenił(a) film na 7
madsand

Dlaczego totalna pomyłka? Nie było tu irracjonalnych momentów! Uzasadnij!

ocenił(a) film na 8
h3b4n

Film reżysera po którym modne jest cisnąć, więc przegrywy mają używanie ;)

ocenił(a) film na 3
h3b4n

1) grają sobie w tą gre planszową pod koniec filmu i laska odchodzi i wymyśla że pójdzie poszukać dziadków do piwnicy no serio
2) jak zamkneli laske z tą babką w pokoju to zamiast jej przypierd*lić jakąś szufelką od kominka to ta czeka aż na nią sie rzuci i zabija ją odłamkiem
3) matka jechała pół dnia i akurat trafiła na raz sie z policją na końcu filmu, co policji pół dnia nie było że nie mogli wpaść
4) akcja z powieszeniem tej laski, z jakiego powodu ona niby tam weszła jak wiedziała że to po*eby są
5) załatwienie dziadka przez 13 letnie dziecko przyprawia o skurcze zołądka było tak durne
no to tak na szybkości

ocenił(a) film na 7
Skemin19

to teraz podaj tytul dobrego horroru bez tego typu scen!!!!

ocenił(a) film na 7
payda

http://www.filmweb.pl/film/Nocny+po%C5%9Bcig-2015-678657

koles ktory daje 7 temu "dziełu" mowi o absurdach lollluuuuu

ocenił(a) film na 3
payda

1)skomentowałem post o irracjonalnych momentach w filmie i wymieniłem te, które mnie w oczy sie rzuciły
2) nie wymienie bo znawcą horrorów nie jestem, zresztą to w ogóle horror był?
3) nudne życie masz jak przeglądasz o 6 rano to co oglądam żeby się przyje*ać :), zresztą mógłbym dać i 10 Kac Wawie i w sumie nic Ci do tego bo to moje opinia i takie mam zdanie o filmie

ocenił(a) film na 7
Skemin19

akurat jesetm w innym kraju i nie jest to 6 rano......
to tak jakbym komentował np komedie ktorych nie lubie- no gdzie sens?
jak mozna komentowac irracjonalne momenty ktorych w twoim nocnym cos tam jest pełno no gubisz sie strasznie

ocenił(a) film na 3
payda

komentarz jest po to żeby wyrazić opinie, ziomeczek stwierdził ze nie ma w filmie irracjonalnych momentów no i wypowiedzialem się jakie są te momenty irracjonalne moim zdaniem no czego tu nie rozumiesz?
nie, nie lubie horrorów, po prostu dobre horrory to można policzyć na palcach jednej ręki
aż sobie ten Nocny Pościg jeszcze raz obejrzę bo jakby to ująć to nie był film, który zmienił moje życie i jakoś każdej akcji z niego nie pamiętam

ocenił(a) film na 7
Skemin19

kazde twoje irracjonalne momenty nimi nie są. to po pierwsze dzieci wiec moga wpasc na rozne głupie pomysły, jesli chodzi o laske to nie wiesz po co ona tam przyszłą i o czym gadała z pojabami... a policja w co drugim filmie przyjezdza na koncu... punkt 5 vogle z dupy jest.

wiec nie popisałęs sie i EOT.

ocenił(a) film na 3
payda

no nie wiem o czym gadała ale laska działala w tym szpitalu psychiatrycznym więc zauważyła że ,,dziadki,, to nie dziadki tylko pacjenci co uciekli no kurde, nie chce mi się z tobą kłócić bo sie nie dogadamy i tak

ocenił(a) film na 7
Skemin19

jest tyle wytłumaczen na to ze ja jebie.. nie syszales ich rozmowy to nie wiesz co sie działo!!!!! to wcale nie jest nie wytłumaczalna sytuacja...

Skemin19

ad 1 Nic sobie nie wymyśla tylko jakby do twojej mózgownicy docierał przekaz chociaż w połowie to wiedział byś, że wcześniej nie miał powodu by ich tam szukać. Kiedy już chciała sprawdzić to poszła do piwnicy kiedy nadarzyła się taka okazja.

ad 2 Wymagasz, żeby kilkunastoletnie dziecko nagle zaczęło zabijać ? Musisz mieszkać w ciekawej okolicy.

ad 3 Gdybyś w życiu widział cokolwiek poza stroną logowania się do facebooka wiedział byś, że wystarczy zadzwonić bąknąć cokolwiek a połowa służb mundurowych łapie za karabiny i rzuca się na ratunek tylko w filmach rysunkowych. Stolec w życiu najwidoczniej jeszcze widziałeś to nie komentuj.

ad 4 A gdzie w filmie zostało pokazane, że cokolwiek o nich wiedział ?

ad 5 O skurcz żołądka to przyprawia świadomość, że kogoś o takim poziomie gramatyki i interpunkcji w ogóle wypuścili z czwartej klasy szkoły podstawowej. Za moich normalnych czasów wylądował byś w szkole specjalnej.

Prawidłowo podpisać się nie umiecie a recepty na życie chcecie dawać przy każdej okazji. Takie mamy nowe pokolenie - przyszłość naszego narodu.

P.S. To nie szyderstwo tylko smutna refleksja. Tobie natomiast polecam film "Idiokracja" może zrozumiesz o co mi chodziło.

ocenił(a) film na 3
prezesartur

zostań mym mentorem, naucz mnie życia...

ocenił(a) film na 3
Skemin19

przez takie parapety szkoda się wypowiadać tylko, wpis o filmie hejt na życie, chociaż gówno o nim wiesz i nie wiem z jakiej racji ma ono interesować kogokolwiek.
Teraźniejszość narodu się odezwała, w sumie akurat pasujesz, potrafisz się nieźle przypie*dalać o byle co, a robisz coś żeby cokolwiek zmienić czy tylko marudzisz po kątach?

Skemin19

Spokojnie. Bieda sama cię go nauczy.

ocenił(a) film na 4
madsand

czy skype działa bez internetu? Na początku jest wyraźnie zaznaczone, że nie ma zasięgu - w jaki więc sposób te dzieciaki gadają z matką przez skype?

ocenił(a) film na 4
sajtafari

gdyby nie ten błąd logiczny, ten film oglądało by inaczej się, ale niech mi ktoś wytłumaczy jak można walnąć takiego byka, a jeżeli celowo to w jakim celu??? chyba czegoś nie rozumiem.

ocenił(a) film na 4
sajtafari

chyba, że jest to jakaś reklama skype

ocenił(a) film na 9
sajtafari

Internet jest, nie ma zasięgu telefonicznego (młody chciał słać SMSy, a matka mu tłumaczyła, że nie ma takiej opcji)... Przecież te dziadki znaleźli córkę w internecie, ona o tym opowiada, czyli internet tam jest. Zagadka życia rozwiązana mam nadzieję ;-)

ocenił(a) film na 4
nemies696

nie do końca rozwiązana. w pewnym momencie małolat mówi coś takiego - "no to świetnie, tydzień czasu bez telefonu i wifi", a z tym lapkiem śmigają po całym domu, więc jest raczej wifi. a swoją drogą jeżeli jest internet to można śmiało bawić się w pisanie smsów lub alternatywnie mamy jeszcze email, facebook, twiter czy inne media, chyba że tutaj jest to jakaś alternatywna rzeczywistość, w której jest tylko skype:)

ocenił(a) film na 4
sajtafari

na dodatek na skype dzieciaki mają tylko i wyłącznie kontakt ze swoją matką... raczej zdrowa 15-16 latka i "przebojowy" 13 latek utrzymywali by kontakt ze swoimi rówieśnikami ze szkoły, otoczenia, zwłaszcza że małolat o tym mówi na początku filmu. Wiem że film z założenia jest głupi, ale mocno mnie tutaj ta kwestia irytuje. Kiedy potrzebowali pomocy, też mogli śmiało tego internetu użyć, a oni gadają tylko z matką...

ocenił(a) film na 5
sajtafari

Przecież na początku filmu widać jak młody podłącza kabel i jak łażą po domu z lapkiem też go widać. Ja wiem że dzisiejsza młodzież zna pewnie tylko wifi, ale jest coś takiego co się nazywa kabel ethernetowy ;)

Tam nie było zasięgu na komórki ale internet z kabla jest z kabla telefonicznego ;)

ocenił(a) film na 9
Ashganka

"Ja wiem że dzisiejsza młodzież zna pewnie tylko wifi, ale jest coś takiego co się nazywa kabel ethernetowy" Wygrałeś/aś :D

madsand

Też się pod to podpisuję. Ile ludzi tyle gustów a dla mnie "mocne" 1/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones