PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=712145}

Wizyta

The Visit
6,1 57 754
oceny
6,1 10 1 57754
5,9 20
ocen krytyków
Wizyta
powrót do forum filmu Wizyta

...i co tu dużo gadać, żal. Nazwisko reżysera i trailer, te dwie rzeczy nakazały nam iść na ten film. Niestety porażka. Po 20minutach zaczyna nudzić, po kolejnych 15 irytować, potem 3 sytuacje z trailera i znowu nuda. Końcówka prawie ratuję całokształt....prawie. Wielka szkoda bo film ma potencjał, aktorzy czy fabuła sama w sobie jest mistrzostwem, irytuje tylko, że doświadczony rzemieślnik postanowił stworzyć te dzieło używając do tego dwóch lewych rąk i eksperymentowania z modelem....a mógł powstać twór na miarę Szóstego Zmysłu

myslouon

Dobry: najwięcej (najbardziej; największa część) dziwiący (dziwny; zdziwienie) rzecz o tym filmie był jak to jednoznacznie znalazł (znaleziony) droga (środek) jest *scary*, ale wciąż włączają zabawne momenty przez (w ciągu) film. To wiedziało kiedy być zabawny, i kiedy jest *scary*, bez mieszania dwa razem. *scary* częście będzie zaopatrywać bardzo niewiele (niewielka ilość; niedużo) sus - przeraża, i w niektórych miejscach one łatwo będą naruszać was. młody chłopiec, "*Tyler*" (grał (grany) przez Redaktora *Oxenbould* ), szybko będzie stawać się ulubieńcem w tym filmie z jego rozmaitymi uwagami, "przysięgający ", i "zręcznoś& ". obmyślam to jest jarmark mówić (przemawiać) co "*Nana*", grany przez *Deanna* *Dunagan*, robi rzeczywiście dobra praca grania pomylonego *grandma* dał (dany; dostawać) cały wszechstronne rzeczy ona zrobił w filmie. Dla niektóre (pewna ilość; niedużo), zarys (spisek) skręcają w historii będzie jest *mild*, ale dobry jednak.

myslouon

Oglądałem zwiastun. Na nim babcia pyta się wnuczki czy wejdzie do...piekarnika. Później jest scena, że ciągnie dziewczynkę za nogi. Chyba jej do piekarnika nie włożyła? Brrr....

Tomik_4

Piekarnika? W zwiastunie, który ja oglądałem jest faktycznie taka scena, z tym że babcia pyta się wnuczki czy nie wejdzie do pieca by go wyczyścić (czy jakoś tak)

Nekromanta21456

Tak czy inaczej masakra.

ocenił(a) film na 8
Tomik_4

Włożyła, włożyła :D

theblackrainbow

Ok. Dzięki. Ale co tej babce odbiło. Demon w nią wstąpił?

ocenił(a) film na 8
Tomik_4

SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!
-
-
-
-
-
-
-
-
To nie byli ich dziadkowie. Parka uciekła ze szpitala psychiatrycznego i zabiła prawdziwych dziadków dzieciaczków :))

theblackrainbow

OK.Dzięki!

ocenił(a) film na 4
myslouon

Dokładnie. I te jakże inteligentne żarty 13-latka, które miały być chyba wątkiem komediowym. Piszę "chyba", bo wcale zabawne nie były, a raczej prymitywne. W filmie jest jeszcze kilka scen w domyśle komediowych - ale humor reżysera nie trafi do większości odbiorców, a przynajmniej nie do tych, którzy liczyli na coś więcej. W momencie punktu kulminacyjnego już wydaję się, że może film po 60-ciu minutach irytowania i nieudolnego zabawiania widza stanie na wysokości zadania - ale i tu pozostaje nam tylko rozczarowanie.

ocenił(a) film na 7
majeslawka3

"Inteligentne" żarty 13-latka sprawiały według mnie, że cała historia była o wiele bardziej wiarygodna i autentyczna, dzięki czemu łatwiej można było w nią wchłonąć. Bo w końcu w filmie narracja prowadzona jest przez dwójkę nastolatków, co wymusza na autorach stosowanie niektórych zabiegów, a odrzucenie innych. Co do ogółu scen komiedowych - jak dla mnie, nazwanie Wizyty czarną komedią to chyba pomyłka, bo film jest po prostu horrorem, ale innym niż inne. Dziwnym, niepokojącym, takim, przy którym nie wiadomo co się powinno odczuwać, a emocje u widza na seansie stają się karuzelą.
"Wizyta" zdecydowanie warta obejrzenia, choćby ze względu na oryginalność i chęć widza na sprawdzenie własnego siebie, tego, czy jest w stanie polubić ten film i co poczuć, oglądając coś tak osobliwego.

ocenił(a) film na 7
Simon0725

horror LOL, ktory moment w filmie Cie przestraszyl? xD imo komedia, zajebiscie sie na nim usmialem :D

ocenił(a) film na 7
Wladca2634

Każda scena, która rozgrywała się w nocy była dla mnie straszliwie niepokojąca, ale właśnie w taki dziwny sposób, że w kinie większość osób się śmiało, ale odczuwało ten ciężki klimat i strach xD.

ocenił(a) film na 7
Simon0725

ja ten film odebralem jako parodie horroru ^^

ocenił(a) film na 7
Wladca2634

Ja do teraz nie mogę w głowie skleić jakiejś spójnej opinii dotyczącej tego filmu, bo z kina wyszedłem całkowicie zaskoczony, bo nie wiedziałem, co ja do końca przed chwilą obejrzałem. Jako parodia horroru i tak robi wiele rzeczy lepiej niż większość horrorów - postacie nie są całkowitymi idiotami, którzy idą po kolei na śmierć i nawet nie próbują walczyć w jakiś racjonalny sposób, a fabuła nie naśladuje każdej innej produkcji i ma sens.

ocenił(a) film na 8
myslouon

moim daniem swietny film gra aktorska poza dziewczyna kilka razy mozna bylo sie przestraszyc dla mnei lepszy niz taki paranormal

ocenił(a) film na 8
myslouon

Jak się nie znasz na horrorach to nie chodź na nie. Dla mnie świetny film.

myslouon

chyba zbyt poważnie podeszliście do tego filmu.

martxx

Też tak uważam. Pewnie źle myślę, ale jak dla mnie Wizyta to taka trochę parodia horroru w stylu "Paranormal Activity". Nie mówię, że jest to jakieś arcydzieło sztuki filmowej, ale wyszło całkiem nieźle - przez większość czasu siedziałam z miną w stylu "wtf", atmosfera była jakaś taka groteskowo-dziwaczna, ale ani przez chwilę się nie nudziłam. Także, jak ktoś nie oczekuje kolejnego Szóstego Zmysłu czy czegoś na podobnym poziomie, a nastawi się na ciekawe doświadczenie, to raczej będzie zadowolony :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones