PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=712145}

Wizyta

The Visit
6,1 57 697
ocen
6,1 10 1 57697
5,9 20
ocen krytyków
Wizyta
powrót do forum filmu Wizyta

Nie rozumiem tak niskich ocen ale o gustach się nie dyskutuje. IMO solidny kawał thrillera, trzyma w napięciu przez cały czas. Przy okazji korzysta z naszych lęków - szurnięta babcia każe wnuczce wejść do piekarnika? Podejrzane! Pod koniec wszystkie wątki ładnie się zamykają i wyjaśniają, jedyne co mogę filmowi zarzucić to nieco zbędny wątek rodzinny - dzieci wzdychające za ojcem który je zostawił i takie tam. Niestety nie znalazłem w filmie wątków humorystycznych, dla mnie to czysty thriller/horror. 7/10

ocenił(a) film na 5
Piterek83

To mnie nie dziwi, w sensie niestety horrory i thrillery czesto maja niskie oceny na filmweb, nie sa zbyt doceniane. Ja akurat lubie choc duzo slabych tez jest oczywiscie.

Jednak jesli chodzi o ten film to na razie obejrzalam do 50 minuty to mimo ze lubie powoli budowane napiecie i umiem sie wczuc to tutaj nie moge. No kwestia gustu normalna sprawa. Dla mnie jakos to razi w tym filmie sztucznoscia i wieje nuda, mimo ze rzadko thriller czy nawet wolny thriller psychologiczny mnie nudzi. Postacie dla mnie wypadaja sztucznie. Do tego jump sceny zamiast jakiegos klimatu i to takie ze moze wystraszylyby mnie, ale nie teraz a iles lat temu (oczywiscie to nie jest zlosliwosc wobec nikogo). Chociaz oczywiscie czasem sa tak dobre jump sceny, ze nie przeszkadzaja, ale tutaj dla mnie sa przecietne. Chociaz przyznam sam pomysl na fabule fajny i jest pewna atmosfera tajemnicy i pare fajnych scen. Obejrze dalej juz do konca mimo znudzenia. Raczej sama nawet dobra koncowka wiele nie zmieni, no ale warto ogladac do konca.

Piterek83

to nie thriller tylko horror ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones