PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724694}
7,8 159 827
ocen
7,8 10 1 159827
7,1 40
ocen krytyków
Wołyń
powrót do forum filmu Wołyń

Tydzień temu rozpoczął się montaż. Premiera, o ile wszystko pójdzie dobrze, odbędzie się za rok na festiwalu w Gdyni.

Pallantides

No właśnie, film miał być wiosną 2016, a już poszły przecieki, że najwcześniej wrzesień/październik 2016...

elmo81

Dla mnie może być choćby i 31 grudzień, ważne żeby nie był to film z lewacką propagandą, niech Smarzowski pojedzie po bandzie upaińcom tak jak pojechał ruskom w Róży. Niech po prostu pokaże prawdę ;)

Pallantides

Jedyne czego można się obawiać, to tego, że akcje odwetowe Polaków ( a przecież były takie ) mogą zostać sprowadzone na równi z tym banderowskim bydłem. Z drugiej strony WS jest kresowiakiem więc chyba nie odpuścił...

elmo81

Niech pokaże akcje odwetowe, ale niech je pokaże jako mus spowodowany bestialstwem upainy. W sumie, jak napisałem, niech pokaże prawdę, bo tym właśnie akcje odwetowe były.

ocenił(a) film na 10
Pallantides

na pewno będą takie sceny, ja wrecz ich żądam, bo one mają uśmierzać ból... dobre sceny pokazujące odwet są jak najbardziej wskazane, chocby pokazujace bohatera mszczącego sie za wymorodowanie rodziny. Np w Gladiatorze bohater pomscil rodzine, bez tej sceny film stracilby na wartosci. Olądając go trzymamy za niego kciuki i chcemy zeby ukarał bandytów surowo nawet gdyby mialby byc brutalny. Wydaje mi sie ze taką role zagra w Wolyniu Lech Dyblik. Widzialem urywek z planu filmowego na ktorym kamera pokazuje go z siekierą stojącego we krwi w jakims amoku. TAk jakby dopiero co dokonal zemsty. Bo raczej banderowca nie zagra...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones